Bazaar Apk For Pc , Bazaar Apk Download , Bazaar Apk Iphone , New 2021*

4.1.022

Bazaar Apk, İran'ın bir numaralı uygulama mağazasıdır. Bazaar Apk For Pc Artık, Android için favori uygulamalarınızı (gerçekten, binlerce) Farsça dilinde indirebilirsiniz. Bazaar Apk Download Google Play'den farklı olarak, uygulamaları indirmek için giriş yapmanıza ya da yeni kullanıcı hesabı oluşturmanıza gerek yoktur.
Apk İndir
4.0/5 Oylar: 26
Geliştirici
Bazarche
Sürüm
4.1.022
Actualización
7 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
13M

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Bazaar Apk, İran’ın bir numaralı uygulama mağazasıdır. Bazaar Apk For Pc Artık, Android için favori uygulamalarınızı (gerçekten, binlerce) Farsça dilinde indirebilirsiniz. Bazaar Apk Download Google Play’den farklı olarak, uygulamaları indirmek için giriş yapmanıza ya da yeni kullanıcı hesabı oluşturmanıza gerek yoktur.

Bazaar Apk bütün uygulamalar kategorilerine göre ayrılmıştır. MEsajlaşma uygulamaları, fotoğraf düzenleyiciler, video oyunları ve çok daha fazlası için göz atın. Ayrıca, her bir uygulama hakkında tam teknik bilgiye, ekran görüntülerine ve nasıl çalıştıklarına dair önemli detaylara ulaşabilirsiniz.

bazaar apk
bazaar apk

Bazaar Apk Ayarlar seçeneğinden Bazaar’ı İngilizce ya da Farsça kullanmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Bazaar’ın bütün uygulamaları güncellediğinden emin olmak için kontrol edebilirsiniz. Eğer akıllı telefonunuzu rootladıysanız, güncelleme ve yüklemeleri otomatikleştirebileceğinizi görürsünüz.

Bazaar Apk herhangi bir kullanıcı için iyi bir uygulamadır. Bazaar sayesinde içeriğe Farsça olarak erişebilir ve muazzam seçenekleri arasından favori uygulamalarınızı seçebilirsiniz. Bazaar’da bulacağınız bütün uygulamaların yasal olduğunu unutmayın.

Yenilikler

Play Fixed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.