Instagram Gizlilik Hesap Görme Uygulaması ***Yeni*** Çalışıyor 2021

İnstagram gizli hesap görme uygulaması her instagram kullanıcısının aradığı ve telefonlarına yüklemek istediği uygulamaların başında geliyor. Bildiğiniz gibi instagram uygulaması fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşabileceğiniz son derece popüler bir uygulama. Aile, eş dost, kendinizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarını ve tüm aktivitelerinizi uygulama sayesinde takipçilerinize paylaşabiliyorsunuz. Instagram, her geçen gün gelişen ve gizlilik konularında yenilikler getiren bir uygulamanın yanı sıra gizli hesapları görmek oldukça zordur. İnstagram gizlilik hesap görme uygulaması sayesinde artık sizlerde gizli hesapları görebileceksiniz.

İnstagram gizli hesaplarda story’lere izin vermemekte. Bu yüzdende kullanıcılar gizli hesapların storylerine bakmak ve gizli hesaplara erişmek istiyor. İnstagramın bu katı kuralından dolayı bazı instagram kullanan kişiler takip edemedikleri kişilerin gizliden de olsa bakmak istiyor. Takip etmeden görmek istediğinizi duyar gibiyim, hemen sizlere farklı bir çare önereceğiz. İnstagram gizli hesap görme işlemini yaparak bu problemden çabucak kurtulacaksınız. Dilediğiniz hesabı takip etmeden bütün gönderilerini ve hikayelerini görebileceğiniz yöntem sayesinde karşı tarafa takip isteği atmanıza gerek bile olmayacak.

Instagram Gizlilik Hesap Görme
instagram gizli hesap görme uygulaması

Yöntem oldukça basit ve çok güzel özellikleri bulunuyor. Sizlere arkadaşlık isteği gönderen kişileri kabul etmeden bütün gönderilerine bakabilir, hesapları gizli olan kullanıcıları da fake hesaplar açmadan istediğiniz an takip edebilirsiniz.

Instagram Gizli Profil Görme

İnstagram gizli profil görme, birçok site ve uygulamalar mevcut fakat çalışan uygulamalar ve siteler çoğu fake oluyor. Bunların dışında Lili APK bulunuyor. Bu uygulama Postegor ile aynıdır yani Postegornun ürünüdür. Lili Apk son sürüm indirerek instagram gizli profil görme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Kapalı Hesapları Görme

İnstagram kapalı hesapları görme uygulamalarının en çok bilinenleri Postegro ve Pingru uygulamalarıdır. Postegro son sürüm apk sitemizde mevcut. Bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Pingru son sürüm apk sitemizde yine mevcut, bağlantımızdan ulaşabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde sizi engelleyen kullanıcıların hesaplarını bile görebilirsiniz. Karşı taraf sizi görmeden siz kapalı hesapları görebileceksiniz. Hikayelerine bakacaksınız. Sizlere verdiğimiz uygulamalar stabil çalışan uygulamalardır. Her ne kadar günlük sınırlı bir kullanım verse de işe yaraması önemlidir.

İnstagram Kapalı Hesapları Görme Uygulaması iOs

İnstagram kapalı hesapları görme ios uygulamaları maalesef stabil çalışmamakla birlikte bazen izin vermemektedir. maktadır.  iOs için maalesef bulunmamakta ve alternatif olarak Postegro uygulamasının web versiyonunu kullanarak kapalı hesapları görme şansına erişebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hikaye Görme

İnstagram gizli hikaye görme yukarıda anlattığımız uygulamalar sayesinde görülebileceği gibi bu işlemleri yaparak kimseyi takip etmeden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Konu hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Pingru son sürüm apk

Lili Apk son sürüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir