Whatsapp Numara Açma Formu Nedir? Whatsapp Yasaklanan Numara Açma,

Whatsapp Numara Açma Formu, kapanan numaraları tekrar aktif etmeye yarayan ve Whatsapp Yasaklanan Numara Açma işlemini sizlere sunulan bir işlemdir. Whatsapp, diğer yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da en fazla kullanılan iletişim ve mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor.

Sosyaliletişim ve haberleşme açısından Whatsapp, telefon numarası üzerinden çalışmaktadır. İletişim ağı açısında bizlere oldukça kolaylık sağlar. Pratik bir kullanım şekliyle ve oldukça güvenli bir uygulama bulmak teknolojinin arttığı bu dönemde oldukça zordur. Ancak Whatsapp bizlere bu kolaylığı verir ve oldukça kolay kullanım şartlarıyla sohbetlerimizde olmazsa olmaz haline gelmiştir. Uygulamayı yükledikten sonra kullanmaya başlamakta oldukça kolaydır.

Kayıt açarken ya da yeni bir hesap oluştururken doğrulama yaptığınız numara, hizmet alımında temel bilgi olarak kullanılıyor. Telefonunuz değişse dahi size ait olan ve doğruladığınız telefon numaranızla tekrar erişebilirsiniz. Bu kolaylık Whatsapp’ın en vazgeçilmez özelliklerindendir. Yedekleme kabiliyetiyle de telefon değişse de yedekleme sistemiyle tüm bilgilerinizi ve verilerinizi tekrar yükleyebilir kaldığınız yerden sohbetlere devam edebilirsiniz. Eğer herhangi bir sebeple Whatsapp hizmetiniz sonlandırılırsa ve numaranız kapatılırsa aşağıda sunacağımız yöntemlerle tekrar açabilirsiniz. Whatsapp Numara Açma Formu doldurularak keyifle kaldığınız yerden kullanıma devam edebileceksiniz.

Numara Açma Yolları

Whatsapp numara açma yolları, eğer “numaranızın Whatsapp kullanımı yasaklandı” sorunuzun çözümü, kapatılan hesabınızı yeniden nasıl açabilirsiniz ona değineceğiz. Whatsapp hayatımızı oldukça kolaylaştıran bir uygulama olduğundan büyük çoğunluğumuz her şeyimizi bu platform üzerinden hallediyoruz. Dolayısıyla bağımlılığımız artmakta ve bu tip problemleri aşmak içinde hızlı davranıyoruz. Bu aşamada öncelikle gmail hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer gmail hesabına sahip değilseniz hemen açmanız gerekmekte yoksa işlemin devamı getiremezsiniz. Eğer hesabınız yok ise;https://accounts.google.com/signup/v2/webcreateaccount?service=mail&continue=https%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail&hl=tr&flowName=GlifWebSignIn&flowEntry=SignUp linkinden kolay bir şekilde açabilirsiniz. Gmail hesabınızı açtıktan sonra sol üstte mevcut olan “EPostaYaz” butonuna tıklayınız. Açılan pencerede karşınıza çıkan alıcı bölümüne support@support.whatsapp.com yazınız. Konu kısmına “Whatsapp hesabım yasaklandı.” yazıyoruz. Bir altındaki kısma ise arzu ederseniz konu kısmında yazdığınız şeyi kopyala yapıştır yaptıktan sonra gönder butonuna basınız. Bu şekilde mailimizi gönderiyoruz. Muhtemelen 15-30 dakika sonra cevap gelecek ve gelen e-postada yanıtla kısmına tıklıyoruz. Açılan kısma Whatsapp kullanımı yasaklanmış olan numaramızı ülke formatında yazıyoruz. Başka hiçbir şey yazmadan tekrar gönderiyoruz. Bu sayede Whatsapp inceleme sonucunda 24 veyahut 48 saat sonra numaranızın yasaklanmasını kaldırıyor.

Whatsapp Numara Açmasını Hızlandırma Yolları

Whatsapp numara açmasının hızlandırma yolları da mevcuttur. Eğer 24 veya 48 saat beklemek istemiyorsanız yazacağımız adımları uygulamanız gerekmektedir. Telefonunuza Google Play ve AppStore mağazalarından uygulamayı indiriyoruz. Numaranızı doğrulama yapmak için, numaranın Whatsapp kullanımı yasaklandı uyarısının ekran görüntüsünü alın ve destek yazısına tıklayın. Aşağıya inip diğer kısmına tıklayın. Sorunuzu açıklayın kısmına “Hiçbir topluluk ihlali veya illegal iş yapmamama rağmen Whatsapp hesabım yasaklandı. Whatsapp hesabımı geri açın.” yazın. Alttaki sorunuzun ekran görüntüsünü ekleyin kısmına almış olduğunuz ekran görüntüsünü ekleyin. İleriye deyin. Kısa bir süre bekledikten sonra telefonunuzda bulunan e-posta hesabını kullanarak Whatsapp’ın telefon loglarınızı alarak hazırladığı maili ve eklediğiniz resmi göreceksiniz. Hiçbir değişiklik yapmada gönder butonuna basınız. Hesabınız bir süre sonra aktifleşecektir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir noktada vardır. Her iki yolda da e-posta adresleriniz aynı olmak zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir