Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir, Cargo Simulator 2021 Apk indir

1.12

Cargo Simulator 2021 is a truck driving simulation game that contains a scaled Turkey map with all the cities! Game features include a Real-time Multiplayer Mode where you can play and interact with your friends on the same map!
4.3/5 Oylar: 3
Geliştirici
smSoft
Sürüm
1.12
Actualización
June 13, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
148M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Cargo Simulator 2021 Türkiye apk indir seçeneğiyle sizde Türkiye’de harika bir gezi yapabilirsiniz. Cargo Simulator 2021 Türkiye haritası sayesinde dilediğiniz tüm yerlere seyahat edeceksiniz.

Cargo Simulator 2021 is a truck driving simulation game that contains a scaled Turkey map with all the cities! Game features include a Real-time Multiplayer Mode where you can play and interact with your friends on the same map!

You can have a unique driving experience with various trucks and trailers on an enormous map. Each delivery contributes to your budget and helps you to purchase new garages and trucks. You can customize your trucks by visiting the roadside tuning shops.

You will start your journey by setting up your company in any city you would like. You will then grow your company by purchasing new garages in different cities.

The game creates an ultimate truck driving experience with the advanced physics engine and realistic truck and trailer models.

Cargo Simulator 2021 Türkiye Para Hilesi Apk

You can stop by the roadside showrooms and take a look at the various trucks for sale during your trips.

The game includes the transportation jobs of a wide selection of cargos including foods, fuel tankers, chemicals, concrete or different construction machines such as excavators, loaders and dozers.

Cargo Simulator 2021 Türkiye APK İndir

Cargo simulator 2021 Türkiye apk indir çok seveceğiniz bir oyun. Oldukça büyük bir haritada çeşitli kamyonlar ve treylerle benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Her teslimat bütçenize katkı sağlıyor ve yeni garajlar, kamyonlar satın almanıza yardımcı oluyor. Yol kenarlarında bulunan modifiye merkezlerine uğrayarak kamyonlarınızı özelleştirebilirsiniz. Dilediğiniz şehirde şirketinizi kurarak yolculuğa başlayabilirsiniz. Sonra farklı şehirlerde yeni garajlar satın alarak şirketinizi büyütebilirsiniz. Oyun, gelişmiş fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile nihai bir kamyon sürüş deneyimi oluşturuyor.

Yolculuklarınız sırasında yol kenarlarında ki galerilere uğrayarak çeşitli satılık kamyonlara göz atabilirsiniz. Oyun, yiyecek, yakıt tankeri, kimyasallar, beton veya ekskavatörler, yükleyiciler ve dozerler gibi inşaat makineleri dahil geniş bir yük çeşidini taşıyacağınız görevler içeriyor. Yükünüze herhangi bir zarar vermemek için trafikte dikkatli olmanız gerekiyor. Hasarlar teslimatlar ile elde ettiğiniz geliri azaltıyor.

In this simulation, you need to be careful in traffic not to give any damage to the cargo. Damages might decrease your income from the deliveries.

Cargo Simulator 2021: Turkey game will continue to have more exciting features in the future.

Yenilikler

----- v1.12 -----
- New truck: Sianco 540
- Improved navigation with voice instructions
- Bug fix: Trucks occasionally saved to wrong garages

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir