Clapper Apk – Clapper App – Clapper Apk Free Yeni 2021*

5.2.3 Android için

Android için Clapper App APK adını indirin “Ayarlar” a gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklar” a geçin. Android için Clapper App APK adını indirin. İndirilen dosyaya dokunun. Gerekli tüm izinleri vererek “Yükle” seçeneğine dokunun. Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin.
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Clapper Media Inc.
Sürüm
5.2.3 Android için
Actualización
Nis 02, 2021
Gereksinimler
Android 5.0+
Boyut
53.0 MB

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clapper Apk , tüm insanlara yerel ve küresel videolar sunmaya odaklanan en hızlı büyüyen sosyal platformdur. Clapper App İnsanların en son trendlerini ve gerçek yaşamlarını, insanların görüşlerini ve yeteneklerini görebilirsiniz. Clapper Apk Free Gerçek hayatta kullanmak için ücretsiz, hiçbir reklam, BS.

Clapper Apk Kendimizi ifade etmek, hayatı paylaşmak ve yeteneklerimizi göstermek için bir platform oluşturduk. Misyonumuz, herkesin hayatını güçlendirmek için teknolojiyi kullanmaktır, böylece herkes kendini gösterme, konuşmayı kanalize etme ve gözlemleme fırsatına sahip olur.

Clapper App APK Download
Clapper App APK Download

Bir Klaket uygulaması APK nedir?
Clapper Apk , kullanıcıların en son trendleri ve gerçek yaşamlarını kısa videolarla paylaşmalarına izin verdiği için, insanların ticket ok ile karşılaştırdığı en hızlı büyüyen sosyal platformdur. App store’un açıklamasına göre, “kullanımı ücretsiz, reklamsız, BS yok ve gerçek hayatla ilgili”.

Clapper Apk Uygulama, kullanıcıları kendilerini takip etmeye ve bir “fikir lideri” olmaya teşvik eder ve kullanıcıların görüşlerini kolayca ifade etmelerini ve destek veya muhalefet içindeki insanların görüşlerini kolayca görmelerini sağlayan bir “Clapper APK” özelliğine sahiptir.Uygulama, kısa videolar ve canlı akışlar aracılığıyla geniş içeriğe sahip insanları tanıtmak yerine, basit, gerçekçi ve çeşitli toplulukları sergilemek için fırsat eşitliği algoritmaları kullanır. Ayrıca konum toplamaya dayalı olarak çalışır, böylece yakındaki kişilerin içeriğini görebilirsiniz.

Duyulmak
Clapper Apk Kendinizinkini takip edin ve bir kanaat lideri olun. Arkadaşlarınıza katılın ve görüşlerini duymak istediğiniz kişileri takip edin. “Clapper APK” özelliğimiz, fikrinizi kolayca ifade edebilmeniz ve destek veya muhalefet içindeki insanların görüşlerini kolayca görebilmeniz bakımından benzersizdir.

Görülmek
Clapper Apk, kısa videolar ve canlı akışlar aracılığıyla basit, gerçekçi ve çeşitli toplulukları göstermek için fırsat eşitliği algoritmaları kullanır. Herkes kolayca bir video kaydedebilir ve topluluğunuzun kalp atışının bir parçası olabilir. Size en yakın yerel öğeler de bulunduğunuz yere bağlı olarak sizin için toplanır.

Değerli olun
Clapper Apk, geliştiricilerin SuperF super ns’den yararlanmak için kullanabilecekleri yeni bir para kazanma özelliği sunuyor. Clapper, geliştiriciler ve kullanıcılar arasındaki gerçek zamanlı iletişimi ve etkileşimi geliştirmek için canlı akışı tanıttı ve orta ölçekli bir kitleye sahip geliştiriciler için önemli gelir elde etmenin yeni yollarını ekledi. Gösteri ile Clapper artık içerik oluşturuculara reklamsız kısa bir video platformunda kendilerini savunmak için pratik bir fırsat sunuyor.

Bir Klaket arasındaki fark nedir?
Clapper App, reklamsız 17’den fazla sosyal video platformunda yer almaktadır
Clapper, yerel topluluğunuzdan en son güncellemelere sahiptir. Neler olup bittiğini görmek.
“Alkış geri ödeme” özelliği benzersizdir, böylece fikrinizi özgürce ifade edebilirsiniz.
Konuşmak için yeterli zaman vermek için her video için 3 dakikaya kadar veriyoruz.
Nasıl indirmek ve yüklemek için?
Uygulamamızı indirmek için yukarıdaki “Klaket uygulamasını indir APK” düğmesine tıklayın. Sayfanın açılması için 10 saniye bekledikten sonra, uygulama otomatik olarak cihazınıza bir APK dosyası olarak indirilecektir. İndirilen APK dosyası cihazınızın indirme alanından indirilecektir. Sen Clapper App APK dosyasını indirdikten sonra bulabilirsiniz, bizim uygulama yüklemek çok kolaydır. Üzerine tıkladıktan ve yükle düğmesine bastıktan sonra bir güvenlik uyarısı alacaksınız. Onaylanması gereken cihazınızın Ayarlar bölümünün güvenlik alanına giriş yaparak anonim hale gelebilirsiniz.

Nasıl kullanırım?
Görüntüleme
Uygulamayı açın ve yukarı veya aşağı kaydırarak farklı videoları izleyin.
Arama çubuğunda ne tür bir video içeriği arıyorsunuz?
Yorum yapmak için aracı sağ tıklatın.
Yaratıcı
Videoyu kendi videonuzla yanıtlamak için geri bildirim düğmesine tıklayın
Videoyu kaydetmek için ana ekranın yanındaki Ekle düğmesini tıklayın
Videonuzun içeriğinizi bulmak isteyen kişiler tarafından bulunduğundan emin olmak için hashtag’leri kullanın
Bölgenizin ve dünyanın kalp atışlarını keşfedin.

Herkes Newsclipper’da muhabir. Dünyayı gör. Fikrinizi söyleyin

(Sıkça Sorulan Sorular, SSS)
Oyunun bu sürümünü Android’ime indirebilir miyim?

Evet, yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey önce Bluetooth’u sisteminize yüklemek ve ardından oyunu çeşitli sunuculardan indirmektir.

Oynamak için kolay bir oyun mu?

Karmaşık olmayan mükemmel ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tüm kilidi fonksiyonları ve öğeleri kullanabilirsiniz.

Clapper App apk güvenli mi?

Evet, cihazlarınız için %100 güvenlidir, çünkü yalnızca güvensiz uygulamalarını satan diğer üçüncü taraf web sitelerinin aksine, oyuncularımıza dikkat ediyoruz. Clapper App APK’NIN inanılmaz özelliklerinden yararlanmak için telefonunuzu köklendirmenize gerek yoktur.

Bu sürüm ücretsiz mi?

Evet, düzenli sıkıcı oyun Clapper App APK rağmen, bu sürüm onurlu ve eğlenceli bir oyun deneyimi sağlamak için tamamen ücretsizdir.

Sonuç
Clapper App Size en sevdiğiniz oyunları ve uygulamaları getirdik. Her zaman yüksek kaliteli uygulamalar ve oyunlar paylaşıyoruz. Bu sayfadan ve web sitemizden ücretsiz olarak ek uygulamalar ve oyunlar indirebilirsiniz. Hazır olduğunuzda, Android telefonunuz için Clapper App APK’NIN en son sürümünü indirin.

Lütfen herhangi bir değişiklik yapmadan sadece Clapper App APK’NIN orijinal ve ücretsiz APK sürümünü yayınladığımızı unutmayın.

Yenilikler

Android için Clapper App APK adını indirin
“Ayarlar” a gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklar” a geçin.
Android için Clapper App APK adını indirin.
İndirilen dosyaya dokunun.
Gerekli tüm izinleri vererek “Yükle” seçeneğine dokunun.
Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin.

İNDİRME LİNKLERİ

Clapper Apk İNDİR

How to install Clapper Apk - Clapper App - Clapper Apk Free Yeni 2021* APK?

1. Tap the downloaded Clapper Apk - Clapper App - Clapper Apk Free Yeni 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir