Clash Hero Apk – Clash Hero Apk Dayi – Clash Hero Apk İndir Yeni 2021 *

1.0.5

AÇIKLAMASI CLASH HERO Akıllı telefonunuz için Clash Hero apk dosyasını indirin. Klanlar Çatışması (COC) Android'deki en başarılı gerçek zamanlı epik savaş strateji oyunlarından birisidir. Gerçek para ile satın alabileceğiniz pek çok dahili ürün var. Ancak, herkes ürünler için nakit ödemeye hazır değil. İşleri onlar için kolaylaştırmak için, oyuncuların tüm içeriğe bedava dağıttığı olarak erişmesine izin veren çok sayıda MOD var. Clash Hero bu modlardan birisidir. Clash Hero uygulaması, Clash of Clans özel sunucusunda oynamanıza ve daha fazla jeton, mücevher ve iksire erişerek tüm avantajlardan yararlanmanıza olen temelk tanıyan taklit bir ağ sunucusudur. Clash Hero'nun Avantajları Oyuncular bu sunucuyu kullen temelrak seviyeleri boyunca ilerlemek mecburiyetinde kalmadan COC tarafından sunulmakta olan en iyi avantajların keyfini çıkarabilirler. Bu MOD'u kullanmanın en temel avantajı budur. Clash Hero, oyunculara maksimum miktarda para, iksir ve mücevher sağlar. Ayrıca, oyuncular sınırsız sayıda bina ve birim üretebilecek ya da inşa edebilecek ve oyundaki tüm süreçleri hızlandırabilecekler. Bu sunucu oyunculara 100 000 000 Altın, İksir, Karanlık İksir ve 10 000 000 Mücevher vermekle başlıyor. Tüm bu Mücevherler, Altınlar ve İksir oyuncuları kolayca çok sayıda bina inşa edebilir ve benzersiz birliklerini eğitebilir, büyü oluşturabilir, vb. Üslerini belediye binasına bile yükseltebilirler. Komutlar Klanlar Çatışması özel sunucusu Clash Hero'nun kolayca kullen temelbileceğimiz komutları var. Güncelleme, maks. Çıkış, bina temizliği, kendi temel eylemlerinize saldırma vb. Bu sunucuda izin verilir. Özellikler Clash Hero özel sunucusu benzersiz birlikleri, büyüleri ve binaları deneyimlemenizi sağlar. Üssünüzü belediye binasına yükselttiniz. Belediye binası seviye 12'yi ve oyunun en kuvvetli birliklerini ve savunmasını deneyimleyin. Android için Hazır: Android cihazlar için Clash Hero APK'sını indirmek ve yüklemek çok kolaydır. Kullanmak için kök gerekmez. Yapmanız gerekli olan tek şey APK'yı cihazınıza indirip yüklemek ve gitmeye hazırsınız. IOS için Hazır: iOS cihazlarda kullanmak için IPA'yı indirmeniz ve cihazınıza yüklemeniz gerekir. Pc için Hazır: PC'den Clash Hero oyunu oynamak da kolaydır. Önce APK'yı indirmeniz ve Bluestacks üzerinden yüklemeniz gerekir. Her Zaman Çevrimiçi: Clash Hero'nun sunucunun 7/24 çalışmakta olduğu en iyi bölümü. Böylece oyuncular daima ve her yerde tadını çıkarabilirler. Dünya Çapında: Bu sunucu dünya çapındadır, bu sebeple dünyanın neresinde olursanız olun, bu sunucuya bağlanıp oynayabilirsiniz. Güncellendi: Clash Hero uygulaması sunucusunu düzenli şekilde güncelleyerek oyunculara en iyi oyun deneyimini sunuyor.
HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 3
Geliştirici
Wolf Game Studio
Sürüm
1.0.5
Actualización
2 Şubat 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Clash heroes apk The world is no more. Peace has been shattered Clash Hero Apk by the ambition and greed of evil force seeking power. The world has split into factions and leagues, and Monsters and Darkness are appearing more and more frequently. A war is starting, Clash Hero Apk Dayi and the time for powerful superheroes has come…

Clash heroes apk Restore the balance of power by creating the biggest empire ever! Recruit superheroes and soldiers, forge leagues, conquer and expand your territory, win epic battles, and become the world’s greatest warlord in this strategy RPG! A new world order is needed to re-establish peace!

clash heroes apk
clash heroes apk

Clash heroes apk Explore HEROES MOBILE and its exotic magical lands thrown into war and chaos by terrifying monsters and powerful enemies. Choose your favorite battle superhero, recruit combat troops, and fight and conquer fearlessly in a war of epic dimensions!

Clash heroes apk An Open-World RPG Multiplayer Game: Build and Conquer to Create a Mighty Empire
Explore, conquer, and clash in the arena with other players in this MMO game! Join a league and play with millions of players in an open world, on mobile!

Defend your Base
Secure your troops and superheroes, survive against opponents, and defend your base at all costs. A perfect war strategy requires an invulnerable defense!

Powerful Superheroes
Recruit and upgrade superheroes with unique skills for the battle arena! Let them lead, attack, and conquer enemy bases, or group them into teams to complete an RPG-style campaign!

Master Your War Strategy
Plan your tactics for the clash! Plan your troop lineups, perfect your strategy, and counterattack! Discover the best strategies to defeat enemy in this mobile RPG MMO!

Epic Multiplayer Battles: Different Types of Troops
Lead your superheroes and soldiers as a commander in these league wars! Carefully choose your troop types before going into battle.

Wage war with your allies in multiplayer RPG HEROES MOBILE. Attack and conquer enemy bases, plan your combat strategy with your superhero, and build a great base. Fight against enemies’ legendary equipments, warriors, and soldiers! Achieve victory using different clash tactics!

Your troops await. Are you ready for the MMORPG showdown challenge?

Download this tower defense strategy game for free.

If you already love our game … Drop us a nice review 🙂

Video

Yenilikler

AÇIKLAMASI CLASH HERO
Akıllı telefonunuz için Clash Hero apk dosyasını indirin.

Klanlar Çatışması (COC) Android'deki en başarılı gerçek zamanlı epik savaş strateji oyunlarından birisidir. Gerçek para ile satın alabileceğiniz pek çok dahili ürün var. Ancak, herkes ürünler için nakit ödemeye hazır değil.

İşleri onlar için kolaylaştırmak için, oyuncuların tüm içeriğe bedava dağıttığı olarak erişmesine izin veren çok sayıda MOD var. Clash Hero bu modlardan birisidir.

Clash Hero uygulaması, Clash of Clans özel sunucusunda oynamanıza ve daha fazla jeton, mücevher ve iksire erişerek tüm avantajlardan yararlanmanıza olen temelk tanıyan taklit bir ağ sunucusudur.

Clash Hero'nun Avantajları

Oyuncular bu sunucuyu kullen temelrak seviyeleri boyunca ilerlemek mecburiyetinde kalmadan COC tarafından sunulmakta olan en iyi avantajların keyfini çıkarabilirler. Bu MOD'u kullanmanın en temel avantajı budur.

Clash Hero, oyunculara maksimum miktarda para, iksir ve mücevher sağlar. Ayrıca, oyuncular sınırsız sayıda bina ve birim üretebilecek ya da inşa edebilecek ve oyundaki tüm süreçleri hızlandırabilecekler.

Bu sunucu oyunculara 100 000 000 Altın, İksir, Karanlık İksir ve 10 000 000 Mücevher vermekle başlıyor. Tüm bu Mücevherler, Altınlar ve İksir oyuncuları kolayca çok sayıda bina inşa edebilir ve benzersiz birliklerini eğitebilir, büyü oluşturabilir, vb. Üslerini belediye binasına bile yükseltebilirler.

Komutlar

Klanlar Çatışması özel sunucusu Clash Hero'nun kolayca kullen temelbileceğimiz komutları var. Güncelleme, maks. Çıkış, bina temizliği, kendi temel eylemlerinize saldırma vb. Bu sunucuda izin verilir.

Özellikler

Clash Hero özel sunucusu benzersiz birlikleri, büyüleri ve binaları deneyimlemenizi sağlar.
Üssünüzü belediye binasına yükselttiniz.
Belediye binası seviye 12'yi ve oyunun en kuvvetli birliklerini ve savunmasını deneyimleyin.
Android için Hazır: Android cihazlar için Clash Hero APK'sını indirmek ve yüklemek çok kolaydır. Kullanmak için kök gerekmez. Yapmanız gerekli olan tek şey APK'yı cihazınıza indirip yüklemek ve gitmeye hazırsınız.
IOS için Hazır: iOS cihazlarda kullanmak için IPA'yı indirmeniz ve cihazınıza yüklemeniz gerekir.
Pc için Hazır: PC'den Clash Hero oyunu oynamak da kolaydır. Önce APK'yı indirmeniz ve Bluestacks üzerinden yüklemeniz gerekir.
Her Zaman Çevrimiçi: Clash Hero'nun sunucunun 7/24 çalışmakta olduğu en iyi bölümü. Böylece oyuncular daima ve her yerde tadını çıkarabilirler.
Dünya Çapında: Bu sunucu dünya çapındadır, bu sebeple dünyanın neresinde olursanız olun, bu sunucuya bağlanıp oynayabilirsiniz.
Güncellendi: Clash Hero uygulaması sunucusunu düzenli şekilde güncelleyerek oyunculara en iyi oyun deneyimini sunuyor.

İNDİRME LİNKLERİ

Clash Hero Apk İndir

How to install Clash Hero Apk - Clash Hero Apk Dayi - Clash Hero Apk İndir Yeni 2021 * APK?

1. Tap the downloaded Clash Hero Apk - Clash Hero Apk Dayi - Clash Hero Apk İndir Yeni 2021 * APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir