Connect Tv Apk, Connect Tv Play Apk İndir

Connect Tv Play Son sürüm

Sürüm
Connect Tv Play Son sürüm
Actualización
16 Temmuz 2021
Gereksinimler
Android 5.0 +
Boyut
5.7 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Connect TV apk, ücretli olarak yapılan yayınları elinize getiren bir uygulamadır. Connect Tv Play Apk İndir ile maç, spor, müzik, belgesel ve daha fazla türde kanalları içerisinde bulundurmaktadır. Uygulama size yer konum fark ettirmeden kesintisiz yayınları elinize ulaştırmayı amaçlamıştır.

Connect TV Play, İsveçli bir yayıncı tarafından kurulmuştur. Malmö AB tarafından da geliştirilerek piyasaya sunulmuştur. Uygulama 29 Ocak 2021 tarihinde ortaya çıkmış olsa da kısa sürede yüksek kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Sorunlardan dolayı da oluşabilecek güncelleme daha meydana gelmemiştir. İlk çıktığı günden beri sorunsuz kullanılmaya devam etmektedir.

Connect TV Apk Son Sürüm

Connect TV öncelikli olarak ücretsiz oluşu ile kullanıcıların dikkati çekmektedir. Paralı olan kanalların da yayınlarını için de bulundurduğu için oldukça aranan bir uygulama çeşididir. Telefon, tablet ya da televizyon gibi cihazlardan kolaylıkla izleme kalitesi de sağlamaktadır. Yapımında ki kaliteli alt yapı sayesinde oldukça kullanışlı ve sorunsuz bir uygulamadır.

Uygulamanın ana dili İsviçre olarak çıkmıştır. Daha sonrasında Türkçede dil kısmına eklenmiş ve Türkler içinde kullanılabilir hale gelmiştir. Uygulamanın bu kolaylığı ile menüyü sorunsuz keşfedebilir ve aradığınızı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Herkesin yaşadığı telefondaki depolama alanı konusunda da yardımcı bir uygulamadır. Kapladığı alan yok denecek kadar azdır. 15 megabayt alan ile hem hızlı erişim sağlayıp hem de depolamayı rahatsız etmemektedir. Bu alanın verdiği durum sayesinde yayınların akışı oldukça hızlı ve kesintisiz gerçekleşmektedir.

Uygulamanın indirilmesi de oldukça basittir. Telefonunuzun sürümene göre mağazasından indirme yaparak cihazınıza indirebilirsiniz. Telefondan doğru televizyona da kablo arayıcılığıyla bağlayabilirsiniz. Büyük ekran da izlemen daha da keyifli olacaktır. Canlı yayınları aynı yayın akışı esnasında sorunsuz izleyebilecek ve kaçırdığın diziler, filmler ya da maçları buradan rahatlıkla tekrardan izleyebileceksiniz.

Connect TV hakkında yapılan yorumlarında görüldüğü üzere olumlu geri dönüşler alınmıştır. Uygulamayı her yönü ile tavsiye etmekteyiz. Ücretsiz oluşu ile de memnun kalmayacak olsanız bile bir kaybınız olmayacaktır. Sorun yaşayacak olursanız da sorun bildir kısmından sorununuzu kolaylıkla çözebileceğinizden eminiz. Yeni kurulmuş bir uygulama olsa da alt yapısı sayesinde oldukça gelişmiş ve daha da gelişecek uygulamalar arasında yerini alacaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

Connect Tv Play Apk

How to install Connect Tv Apk, Connect Tv Play Apk İndir APK?

1. Tap the downloaded Connect Tv Apk, Connect Tv Play Apk İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir