Craft Island Apk, Craft Island Mod Apk, Craft Island Download, Craft Island 2021*** Para Hileli

1.11.0

Sürüm
1.11.0
Actualización
July 17, 2021
Gereksinimler
Android 5.0+
Boyut
66MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Craft Island Apk, kullanıcılarının el sanatları oluşturmasına ve arkadaşlarıyla paylaşmasına izin veren basit bir oyundur. Craft Island Mod Apk, odun ve ağaç keserek maceraya atılabileceğiniz fevkalede güzel bir oyundur. Bu uygulamayı birkaç gün indirdikten sonra, Craft Island devam etmek için uygulamayı yeniden yüklemeniz gerektiğini size bildirecektir. Yine de endişelenme, çünkü bunun etrafında bir yol var. Bu makalede, Craft Island’dan sonsuza dek nasıl kurtulacağınız ve uygulamayı cihazınıza nasıl geri getireceğiniz açıklanmaktadır. Yapman gereken şey şu…

Craft Island 1.11.0 Mod APK

Hem eğlenceli hem de yaratıcı becerileri ortaya çıkartan oyun, zamanınızın kolay geçmesini sağlayacak. Başlangıç ​​olarak, mevcut tek kaynak, oyunda bol miktarda bulunan odun olacak ve bir baltayla silahlanmış kahramanınız inanılmaz sayıda ağacı kesebilecek.

Craft Island, Android Market’te bulunan en eşsiz uygulamalardan biridir. Örneğin, kullanıcı arayüzü, bir düzenleme uygulaması ve bir işçiliği aracının bir kombinasyonunu kullanarak oldukça sıra dışıdır – garip bir şekilde, herhangi bir zamanda birden fazla zanaat elde etmenin bir yolu yoktur, bu da uygulamanın bu yönünü oldukça sıkıcı hale getirir. Öncelikle, telefonunuza zaten yüklediyseniz, Craft Island’ın mevcut sürümünü kaldırmalısınız. Ardından, Craft Island Mod APK dosyasını bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz yere indirmelisiniz.

Bunu yaptıktan sonra, programı açmalısınız. Görünüşü ve kesmek istediğiniz ağaç türleri de dahil olmak üzere adanızın çeşitli yönlerini özelleştirmenize izin verecek birkaç farklı ayar bulacaksınız. Bu ayarlardan bazıları yalnızca Craft Island premium sürümünü kullanıyorsanız ve yalnızca Craft Island’ı bir Google Android cihazına yüklüyorsanız kullanılabilir. Ancak, ada mod özellikleri  bir üst sürümlerinde mevcuttur. Yapmanız gereken tek şey kullanmak istediğiniz olanları seçmek ve her şey hazır!

Craft Island Apk Para Hileli Download

Craft Island Apk para hileli, ağaçları kesmek için özgürce dolaşmanıza izin veren harika bir zanaat oyunudur ve ardından kesilen odunlar madeni paraya dönüştürülebilir. Adanızı genişletmek ve daha fazla ağaç almak için bu paraları kullanın. Seviyeni yükselt, böylece farklı yapıların kilidini aç ve aldığın ödülleri ikiye katla! Craft Island, bu oyunda kendinize bir ada yaratırken yaşayabileceğiniz bir sürü eğlence yaratacak.

Craft island apk para hileli oyununu aşağıdan apk dosyasını indirebilirsiniz. craft island apk para hilesi sayfamızda bulunmaktadır.

İNDİRME LİNKLERİ

Craft island Apk Download

How to install Craft Island Apk, Craft Island Mod Apk, Craft Island Download, Craft Island 2021*** Para Hileli APK?

1. Tap the downloaded Craft Island Apk, Craft Island Mod Apk, Craft Island Download, Craft Island 2021*** Para Hileli APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir