Crash Bandicoot On The Run Apk – Crash Bandicoot On The Run Apkpure GÜNCEL 2021 İNDİR

1.0.81

Çoklu evren kurtarma görevinde Crash Bandicoot ve kız kardeşi Coco'ya katıl!
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
King
Sürüm
1.0.81
Actualización
29 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
184M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Crash Bandicoot On The Run Apk Çoklu evren kurtarma görevinde Crash Bandicoot ve kız kardeşi Coco’ya katıl!Engellerle dolu yollarda Crash ve Coco’nun koşmaya, zıplamaya, dönmeye ve parçalamaya devam etmesi için hızlı düşün. Crash Bandicoot On The Run Apkpure Doktor Neo Cortex’in adamlarını yen ve gizemli topraklarda hızla ilerle.

Vahşi ve egzotik yerleri keşfetmek için kaymaya bak. Crash ve Coco’yu N.Sane Dış Görünüşlerle özelleştir, harika silahlarla cephanelik oluştur ve koşma becerilerini ödüller için geliştir.

Crash Bandicoot On The Run Apk Bir ömür koşmaya hazır ol! Efsanevi yerler ve kötü şöhretli liderler Bandicoot hayranlarını yeni ve sürpriz dolu koşu meydan okumaları bekliyor! Wumpa Takımadaları devasadır ve Crash hayranlarını memnun etmek için Kaplumbağa Ormanı, Tapınak Harabeleri ve Ulu Kapı gibi klasikleri içerir. Her macera heyecan verici bir yolculuktur, tehlikeli Her Yolun Sonu Lağım risklidir ve korku salan Kar Çıkışı tam bir atılımdır.

Crash Bandicoot On The Run Apk Dr Neo Cortex çoklu evrenden Crash ve Coco’nun en tehlikeli düşmanlarını çekip getirdi: Nina Cortex, Dingodile, Dr N-Gin, Sahte Crash ve Coco artı daha birçok eski ve yeni lider, Güç Taşlarını çalıyor. Onları durdurmak Crash ve Coco’nun elinde!

Takımlar, adını lider sıralamasında görmek ve en iyi olmanın haklı gururunu yaşamak için arkadaşlarınla oynamana ve işbirliği yapmana olanak verir. En uzağa kim gitti, en uzun süre kim dayandı? Takımın başkalarına meydan okuyarak büyük Kupalar kazanabilir. Cesur Bandicoot tarzında macera Kilidi açılabilecek inanılmaz dış görünüşlerden daha fazlası var.

Crash Bandicoot On The Run Apk Klasik Crash Bandicoot ve Coco ile birlikte, tarzını ortaya koyman için Punk dış görünüşleri en baştan senin. Çoklu evreni keşfederken, ekstra Kupalar, bonuslar ve hatta Aku Aku Maskesi veren dış görünüşlerin kilidini açacaksın! Keşfetmek için yeni arazilerin kilidini aç  Sırf eğlencesine veya ödül için Crash veya Coco’yu nerede koşturacağını seç.

Crash Bandicoot On The Run Apk Teklif edilen ödüller ve karşılaşılan düşmanlar Dış Görünüş seçimlerini ve koşuda yanında alacağın silahları etkiler. Adalar aşağı veya yukarı, ileri geri dokunmuş birçok rota ve yolla çeşitli meydan okumalar sunuyor. Toplanacak kaynaklar, izlediğin yola bağlıdır, akıllıca seçim yap.

Hedefi mükemmelleştir, oyununu güçlendir
Liderlerle savaşta, Crash ve Coco hepsini alt edecek silahlar yapıyor!

Frosty Karınca Dron’u sersemletecek serumlar. Nitro Yengeç’i kabuğunda sarsacak bombalar. Nitro Neo Cortex’i rezil etmek için Işın Tabancası VE Bazuka gerekir.

BCrash Bandicoot On The Run Apk andicoot üssünü oluştur ve yükselt
Coco’ya Wumpa Adası Karargahını geliştirmede yardımcı ol.

Coco veya Crash, kaynaklar için Wumpa Adası’nı taramaya devam ediyor. Parçalar, Nitro Bombası ve Frosty Işın Tabancası gibi silahların yapıldığı yüksek teknolojili laboratuvarlar inşa etmek için kullanılır.

Crash Bandicoot On The Run Apk Koşarken, Kupaları yükseltmek veya takas etmek için gözün Pat Çiçekleri, Kabuk Parçaları, Nitrik Mantarlar, Alfa/Beta Parçaları ve diğer öğelerde olsun.

Video

Yenilikler

Merhaba Bandikutlar! Bu küçük güncelleme, bazı cihazlarda bir çökmeyi giderecek ve performansı artıracaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

Crash Bandicoot: On the Run APK İNDİR

How to install Crash Bandicoot On The Run Apk - Crash Bandicoot On The Run Apkpure GÜNCEL 2021 İNDİR APK?

1. Tap the downloaded Crash Bandicoot On The Run Apk - Crash Bandicoot On The Run Apkpure GÜNCEL 2021 İNDİR APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir