Drift Max Pro Apk İndir Son Sürüm – Drift Max Pro Apk İndir Apk Dayı – Drift Max Pro Apk İndir Hile , GÜNCEL 2021*

2.4.68

Dünya çapında 50 Milyon oyuncunun oynadığı drift ve yarış simülasyon oyunlarından biri olan efsanevi Drift Max Pro’dan siz de vazgeçemeyeceksiniz!
Geliştirici
Tiramisu
Sürüm
2.4.68
Actualización
12 Nisan 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
54M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Drift Max Pro Apk İndir Dünya çapında 50 Milyon oyuncunun oynadığı drift ve yarış simülasyon oyunlarından biri olan efsanevi Drift Max Pro’dan siz de vazgeçemeyeceksiniz! Drift Max Pro Apk İndir Son Sürüm Oynayanların unutamadığı efsanevi drift oyunu Drift Max’in yaratıcılarından yeni ve olağanüstü gerçekçi bir drift oyunu Drift Max Pro Apk İndir Apk Dayı .

Drift Max Pro Apk İndir Dünya çapında en iyi oyun listelerinde defalarca yer alan Drift Max Pro oyunculara çok eğlenceli bir drift deneyimi vadetiyor.

drift max pro apk indir
drift max pro apk indir

Drift Max Pro Apk İndir EN ÜST DÜZEY VE GERÇEKÇİ YARIŞ SİMÜLASYONU
* Çarpıcı ve çok gerçekçi drift mekanikleri
* Yeni nesil grafikler
* Dünyanın en etkileyici lokasyonlarında ve pistlerinde nefes kesen turlar; Tokyo – Japonya, New York & Brooklyn – ABD, Kızıl Meydan & Moskova – Rusya
Gece ve gündüz yarışları
* Sürücü kamerası ile her arabayı kokpitten sürme şansı
* Asfalttaki en hızlı yarışçı siz olun! Arkadaşlarınız ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışıp kazanın gerçek bir efsane olun!
* Hayalinizdeki drift arabanızı tasarlayın

Drift Max Pro Apk İndir NOT: Drift Max Pro oynaması ücretsiz ve indirdikten sonra internet bağlantısı gerektirmeyen bir oyundur. Yaşasın offline oyunlar!

Drift Max Pro Apk İndir SANDIK DÜŞÜRME ORANLARI
Gümüş Sandık: %98 Modifikasyon Kartı + %2 Araba Kartı
Altın Sandık: %78 Modifikasyon Kartı + %22 Araba Kartı

Drift Max Pro Apk İndir UYARI: Drift Max Pro henüz bulut yedekleme sistemi kullanmamaktadır. Oyunun silinmesi halinde tüm ilerleme ve oyun içi kazanımlar kaybolacaktır.

Video

Yenilikler

Hata ayıklama

İNDİRME LİNKLERİ

DRİFT MAX PRO MOD APK İNDİR

How to install Drift Max Pro Apk İndir Son Sürüm - Drift Max Pro Apk İndir Apk Dayı - Drift Max Pro Apk İndir Hile , GÜNCEL 2021* APK?

1. Tap the downloaded Drift Max Pro Apk İndir Son Sürüm - Drift Max Pro Apk İndir Apk Dayı - Drift Max Pro Apk İndir Hile , GÜNCEL 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir