e-Nabız

2.8.4

E-Nabız, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
T.C. Sağlık Bakanlığı
Sürüm
2.8.4
Actualización
17 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
17M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

e nabız indir apk, sağlık tesislerinden toplanan kişisel sağlık verilerine, vatandaşların ve vatandaşların yetkilendirdiği yakınlarının ve hekimlerin, internet ve mobil cihazlar üzerinden erişebilecekleri bir uygulamadır.

e nabız indir play store bulunan sağlık bilgileri, sistemin devreye alınmasından itibaren hastalıklarınızla ilgili konulan teşhislerin, yaptırılan tahlillerin, çekimi yapılan tıbbi görüntülerin, yazılan ilaçların, aşıların, tespit edilen alerji ve benzeri bilgilerin sağlık hizmeti alınan sağlık kuruluşları tarafından elektronik ortamda e nabız indir apk indir
sistemine gönderilmesiyle oluşmaktadır.

e nabız indir apk Uygulamayı kullanabilmeniz için “https://www.enabiz.gov.tr” sitesinde yer alan “E-Devlet ile Giriş” sekmesinden giriş yaparak e-Nabız sistemini aktif etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı onay verdiği takdirde destekleyen mobil cihazlardan ilgili bilgiler uygulama tarafından kullanılacaktır.

Yenilikler

v2.8.4 yayınlandı.

- Covid-19 Aşı Durumu Bilgilendirme özelliği performans iyileştirmesi yapıldı.

- Takvimde manuel randevu ekleme özelliği sağlandı.

- Raporları doküman olarak indirebilme ve paylaşabilme özelliği eklendi.

- Hata ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir