Earn To Die 2 Apk – Earn To Die 2 Hile – Earn To Die 2 Apk Oyun İndir Club Yeni 2021*

1.4.26

Birçok kişi tarafından takip edilen, liste başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Not Doppler
Sürüm
1.4.26
Actualización
11 Ocak 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
75M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Earn To Die 2 Apk Birçok kişi tarafından takip edilen, liste başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!

Earn To Die 2 Hile Ülkenin diğer ucunda bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunuzda karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafından istila edilmiş şehirler. Earn To Die 2 Apk Oyun İndir Club Hurda bir araba ve çok az miktarda parayla tanıdık bir durumla karşılaşacaksınız… hayatta kalmak için bir zombi sürüsünün üzerine arabanızı sürme!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn To Die 2 Apk , önceki sürümden beş kat daha uzun, yepyeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafından kuşatılmış şehirlerin derinliklerine yol alıyor.

ÇOK AŞAMALI SEVİYELER:
Earn To Die 2 Apk Seviyeler artık çok aşamalı! Yer altı tünellerinden geçip harap üst geçitlerde yol alın ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

BİR ZOMBİ BOĞAZLAMA MAKİNESİ OLUŞTURUN
Earn To Die 2 Apk Spor araba, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 farklı aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.

TAHRİP OLABİLEN ARAÇLAR
Earn To Die 2 Hile Araçlar artık tamamen tahrip olabiliyor.. Hayata sımsıkı tutunun çünkü, çok dikkatli olmazsanız aracınız paramparça olacak.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA TAHRİBAT. DAHA FAZLA KARGAŞA.
Earn To Die 2 Hile Ne için bekliyorsunuz? Kurtarma gemisi sonsuza kadar sizi beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir sürüşe hazırlayın. Gerçekten, zombi dolu fabrikaları darmadağın etmek gibisi yok

Video

Yenilikler

- Sorun düzeltmeleri

İNDİRME LİNKLERİ

earn to die 2 apk

How to install Earn To Die 2 Apk - Earn To Die 2 Hile - Earn To Die 2 Apk Oyun İndir Club Yeni 2021* APK?

1. Tap the downloaded Earn To Die 2 Apk - Earn To Die 2 Hile - Earn To Die 2 Apk Oyun İndir Club Yeni 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir