Fast and Furious Takedown Apk, Fast and Furious Takedown 2021** New ** Para Hileli Mod APK

v1.8.01

Sürüm
v1.8.01
Actualización
14.06.2021
Gereksinimler
Android 5,0+
Boyut
220MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Fast and Furious Takedown Apk, Android cihazlar için üretilmiş bir yarış oyunudur. Bu oyunu ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Diğer adı Hızlı ve Öfkeli Efsanesi olan oyunda suç dünyasına sizlerde giriş yapabilirsiniz.

Fast and Furious Takedown 2021 para hileli, serinin en dikkat çeken oyunu olarak karşımızda. Her yıl yeni bir sürümü çıkan Hızlı ve Öfkeli.  Bu yıla kadar, filmin sekizinci bölümüydü ve her zaman büyüleyici bir hikaye, güzel manzara, hikayenin içeriği ile desteklendi. Film karakterleri güçlü bir araba ve birçok insanın hayatıdır. Usta film karakterlerinin de kalitelerinde rol oynadığı bilinmektedir.

Bu nedenle, film açmak için akıllı bir şekilde kullanıcılarınızı meşgul fikir ve yarış oyunu ödünç alır. Hızlı ve Öfkeli deşarj, cazibesini kanıtladığı gibi, Appstore’daki en iyi 10 yarış oyununa sadece birkaç gün içinde bir başlangıç olarak girdi. İndirme sayısı hızla artıyor, bu konuda iyi yorumlara sahip seçkin bir oyuncu.

Fast and Furious Takedown Apk
Fast and Furious Takedown Apk

Universal Studios, her yıl ilk filmleri olan interaktif film stüdyosu ile tanınır. Bu tür köleler, Jurassic World, vb. En sevdiği filmler yapımının ve piyasaya sürülmesinin bir parçasıdır. Yani oyun kütüphaneniz tamamen bu oyunun filminden esinlenmiştir. Hızla ve kolayca bu oyunları indirebilirsiniz. Hepsinin ücretsiz bir operasyonu vardı.

Doğal olarak hızlı ve Öfkeli Takedown, aksiyon filmini simüle eden bir yarış oyunudur. Eğer bir parmak ile bir oyun oynarken oldukça basittir. Oyun ekranına girerseniz, sadece virajları, başparmak kontrolünü kullanmanız ve arabayı ekrana sürüklemeniz gerekir. Gerisi sonuna kadar.

Eğer oyunu izlerseniz, film sisteminin hikayesinde bir dizi bölüm göreceksiniz. Oyuncuların büyük bir grup arkadaşlarınızı aramak mümkün olacak. Görevler, çekimler ve özellikle oyuncuların daha yüksek irtifalarda uzun süre yarışta kalmalarını sağlamanın ana yolu.

Fast and Furious Takedown Apk Para Hileli İndir

Onlar oyunda yer almak gibi oyuncular, çok tanıdık geliyor. Ünlüler, kamu katkıları ve onların ötesinde oyun zenginleştirmek. Amerikan kas ve JDM tuner için 60’tan fazla lisanslı araba; Dodge Charger, Hobbs ve rezil Gorkha Flip Car Show Dome, aralarından seçim yapabileceğiniz mağazada var.

Güzel grafikler ve hızlı tempolu kart uzun bir süre eğlence için hızlı ve öfkeli deşarj var. Oyun oynamak için telefonu almak kolaydır, ancak gitmesine izin vermek zordur.

İNDİRME LİNKLERİ

Apk download

How to install Fast and Furious Takedown Apk, Fast and Furious Takedown 2021** New ** Para Hileli Mod APK APK?

1. Tap the downloaded Fast and Furious Takedown Apk, Fast and Furious Takedown 2021** New ** Para Hileli Mod APK APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir