Five Nights at Freddy’s APK İndir, Five Nights at Freddys Hileli Apk

2.0.3

 • Ödeme
NOTE: Remastered version from the PC version. A device with at least 2 GB of RAM is required for this game to run properly.
Geliştirici
Clickteam USA LLC
Sürüm
2.0.3
Actualización
December 23, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
108M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Five Nights at Freddy’s APK İndir, son günlerde en çok aranan oyun. Five Nights at Freddys hileli apk, gerilimi iliklerinize kadar hissedeceğiniz efsane bir korku oyunudur. Five Nights at Freddy’s 2.0.3 Kilitler Açık Hileli Mod Apk indirmek için yazımızı takip ediniz.

NOTE: Remastered version from the PC version. A device with at least 2 GB of RAM is required for this game to run properly.

Welcome to your new summer job at Freddy Fazbear’s Pizza, where kids and parents alike come for entertainment and food as far as the eye can see! The main attraction is Freddy Fazbear, of course; and his two friends. They are animatronic robots, programmed to please the crowds! The robots’ behavior has become somewhat unpredictable at night however, and it was much cheaper to hire you as a security guard than to find a repairman.

From your small office you must watch the security cameras carefully. You have a very limited amount of electricity that you’re allowed to use per night (corporate budget cuts, you know). That means when you run out of power for the night- no more security doors and no more lights! If something isn’t right- namely if Freddybear or his friends aren’t in their proper places, you must find them on the monitors and protect yourself if needed!

Can you survive five nights at Freddy’s?

“For all the simplicity of the game’s controls and premise, Five Nights at Freddy‘s is frightening. It’s a fantastic example of how cleverness in design and subtlety can be used to make an experience terrifying. Simple still images and proper character design steal the show in this game, and show that Scott Cawthon knows quite a lot about the secret fears people feel when looking at creepy dolls and toys. It’s elegant in how it sows fear, and is a must-own for anyone who likes scary games.” -Joel Couture IndieGameMag.com

NOTE: Interface and audio in English. Subtitles in English, French, German, Dutch, Spanish (Latin America), Italian, Portuguese (Brazil), Russian, Japanese, Chinese (Simplified), Korean.

#MadeWithFusion

Video

Yenilikler

- Subtitles in 11 languages (see app description)
- New Foxy plushie for your desk (in-app purchase)
- New graphics for the plushies
- Minor fixes and improvements

Five Nights At Freddys 

Gregory’nin başrolde olduğu bir hayatta kalma korku oyunu Five Nights at Freddy’s. William Afton’ın kötü ruhu tarafından ele geçirildiği için beyaz tavşan kostümü giyiyor. Serideki oyunların çoğu, Freddy’s’de Five Nights da dahil olmak üzere Freddy Fazbear’ın pizza merkezinde geçiyor.

Oyuncu robotik animatronik ile etkileşime girer. Bu oyunda, franchise’daki önceki oyunlardan birçok kahramanı bulacaksınız, ancak farklı bir biçimde. Önceki oyunlardan birçok canavar ve karakterin glam-rock versiyonlarını bulacaksınız. Ayrıca dizide daha önce görülmemiş yeni animatronikler de var. Arabalar geceleri hareketli ve kontrol edilemez hale geliyor. Çevreyle etkileşime girerek ve bulmacaları çözerek, kahraman onlardan kaçınabilir.

Five Nights At Freddys Apk İndir

Dünya çapında, aile dostu bir korku oyunu olan Five Nights at Freddy’s: Security Breach’i seven milyonlarca oyuncu var. Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’inde bir gecede mahsur kalan genç bir çocuk olan Gregory’yi kurtarmanın bir yolu olmalı. Yeniden tasarlanan Five Nights at Freddy’nin karakterleri ve yeni, korkunç tehditlerin neredeyse durdurulamaz avında hayatta kalmaya çalışırken Gregory Fazbear’ın kendisi ona yardım ediyor.

Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’in gece protokolleri oluşturulduktan sonra, herhangi bir davetsiz misafir animatronikler tarafından amansızca takip edilecektir. Pizzaplex’in güvenlik görevlisi Vanessa, gerekirse her Cotton Candy Pizza Standını değiştirecek – çok uzun süre hareketsiz kalmak akıllıca değil.

Binadaki güvenlik kameralarını kullanarak tehlikelere karşı rotanızı hazırlayın. Boya kutularını ve oyuncakları devirerek düşmanların dikkatini dağıtabilirsiniz. Bir saklanma yerinde saklanırsanız tehlike geçebilir veya takipçilerinizden kaçmaya çalışabilirsiniz. Esnek kalmalısınız, ancak yavaşlamalısınız.

Freddy Fazbear’ın Mega Pizzaplex’i konukların eğlenmesi için çeşitli cazibe merkezlerine sahiptir – Monty Golf, Roxy Yarış Pisti, Bonnie Bowl, kanalizasyon ve kanalizasyon? Pizzaplex’te pek çok lezzetli ikram var.

Oyuna yeni mekanikler eklemenin ve daha ürkütücü animatronikler eklemenin yanı sıra, yeni bir artırılmış gerçeklik oyunu, oyun deneyimini daha da geliştirecek.

Bu oyunun hayranlarını memnun edecek. Şimdi, oyun çok daha büyük bir ölçekte, çarpıcı grafikler ve daha önce hiç görülmemiş bir oynanışla görünüyor. Bir ofiste oturmak ve etraflarındaki nesnelerle etkileşime girmek yerine, oyuncular bu alışveriş merkezi benzeri binayı keşfedebilecek ve animatroniklerle etkileşime girebilecekler.

Five Nights At Freddys Nasıl Oynanır

u ana kadar oyunu ve nasıl oynanacağını gösteren tek bir video yayınlandı. Kısa uzunluğuna rağmen, belli oynanış mekanikleri hemen göze çarpıyordu. Daha önce de belirtildiği gibi artık haritada dolaşabilirsiniz. Oyun ayrıca gizli ve kovalamaca unsurlarına sahip görünüyor. Oyunun üç katlı bir alışveriş merkezinde geçtiği göz önüne alındığında, keşfedilecek çok fazla alan ve animatronikten kaçmanın birden fazla yolu olacak.

Eski kamera beslemesine ek olarak, oyuncu bir akıllı saat aracılığıyla bir haritaya, envantere ve günlüklere erişebilir. Oyunu oynadığınızda, fragmanda gösterilmeyen yeni ve heyecan verici mekanikleri keşfedeceksiniz.

Korku unsurlarını korusa da Five Night at Freddy’s: Security Breach bu sefer daha da korkutucu görünüyor. Film, daha da korkutucu görünen ancak tam olarak gösterilmeyen bir dizi yeni animatronik içeriyor.

Five Nights At Freddys APK Temel Özellikleri

 • Ücretsiz indirin
 • Ücretsiz akış
 • kayıt olmaya gerek yok
 • Seveceğiniz diziler ve filmler
 • Kolay ve kırılmaz bir şekilde bağlanma
 • Yüksek düzeyde performans
 • Arayüzün kullanım kolaylığını seviyorum
 • Reklama izin verilmiyor
 • çok daha fazlası var

Five Nights At Freddys APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Five Nights At Freddys APK’sini aşağıdaki adımları takip ederek indirebilirsiniz. İzlenmesi gereken her adım yazılmıştır. Oyunu indirdikten sonra oynayabilirsiniz.

 • İndirmek için cungseo.com uygulama üzerinden verilen Apk İndir bağlantısına tıkla.
 • İndirildikten sonra APK dosyasını açın.
 • Ayrıca etkinleştirilmesi gereken güvenlik ayarlarının bir listesi olacaktır.
 • Ayarlar’da bu kaynağı veya bilinmeyen kaynaklar seçeneğini etkinleştirin.
 • İndirdikten sonra APK dosyasına dokunun ve ardından APK dosyasını bulduktan sonra Yükle düğmesine dokunun.
 • Yeni bir hesap için kaydolabilir veya mevcut hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
 • Five Nights At Freddys APK’sini bu şekilde Android telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sonuç 

Bugün sizlerle Five Nights At Freddys APK’nin son sürümünden bahsettik. Five Nights At Freddys APK, birçok fayda sağladığı için insanlar arasında oldukça popüler olan bir uygulamadır. Five Nights At Freddys APK, kategorisindeki en iyi uygulamadır. Android kullanıcıları güvenle kullanabilir. Bu nedenle, apk’yı beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki yorum bölümüne bir inceleme bırakın ve web sitemizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın, böylece onlar da ücretsiz uygulamalar indirebilirler.

İNDİRME LİNKLERİ

How to install Five Nights at Freddy's APK İndir, Five Nights at Freddys Hileli Apk APK?

1. Tap the downloaded Five Nights at Freddy's APK İndir, Five Nights at Freddys Hileli Apk APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir