FMWhatsapp APK Download, FMWhatsapp Apk Download Latest Version **2021** New

v16.00.0

Sürüm
v16.00.0
Actualización
31 May 2021
Gereksinimler
Android 4.0 and higher
Boyut
59MB

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Bugün, orijinal Whatsapp’ın değiştirilmiş bir uygulaması olan FMWHATSAPP Apk uygulamasını inceleyeceğiz. Bu makale özellikleri, artıları ve eksileri vurgulayacaktır. Yani, tüm merak edilen FMWhatsapp apk download ile alakalı tüm merak edilenler burada olacak.

FMWhatsapp Apk indir,

Fmwhatsapp Apk Latest Version

FmWhatsapp Apk Latest Version indirerek telefonunuza farklı bir hava katabilirsiniz. Fmwhatsapp’ın en son resmi sürümünü telefonunuza sayfamızdan indirebilirsiniz. Android cihazınızda sohbet, arama, dosya paylaşımı ve diğer özelliklerin keyfini çıkarmak için bu sayfadan FM WhatsApp – Foud Whatsapp’ın en son sürümünü indirin.

Why Should We You Use FMWhatsApp APK?

Bildiğiniz gibi FMWhatsApp apk orijinal Whatsapp’ın değiştirilmiş bir sürümüdür. Ama neden kullanmalısın? Bu sorunun cevabı basittir; orijinal uygulamada bulunmayan daha fazla görsel deneyim ve harika özellikler için bu uygulama size ekstra hava katacak. Bu uygulama, uygulamayı memnuniyetinize göre kişiselleştirmenizi sağlayan özelleştirme özgürlüğü sağlar. Örneğin, orijinal uygulamanın yeşil düzenini beğenmiyorsanız, WhatsApp grup bağlantılarına ihtiyacınız varsa, burada değiştirilmiş sürümde değiştirebilirsiniz. Bu kolaylık estetik memnuniyetinizi fazlasıyla arttıracak.

FMWhatsApp Latest Version Download Mods her zaman orijinal bir uygulama üzerinde daha iyi bir seçimdir, aynı Whatsapp durumunda da geçerlidir. Daha önce WhatsApp modlarını kullandıysanız veya yeni bir tane arıyorsanız, FMWhatsapp sizin için işleri kolaylaştıracaktır. FMWhatsapp, orijinal WhatsApp uygulamasının size vermeyeceği tonlarca özellik sunar. Kullanıcılarına Whatsapp’ı kullanma konusunda daha iyi bir deneyim sunmak için özelleştirme, gizlilik, güvenlik ve gelişmiş eylemler gibi şeyler mevcuttur. Aşağıda ki bağlantıdan güncel FMWhatsapp‘ın en son sürümünü indirin.

What is FMWhatsApp APK?

Bu, Whatsapp’ın en iyi değiştirilmiş sürümüdür. Ve Foud Apps tarafından geliştirilmiştir (geliştirici FoudMakkad). Uygulamaya çok çeşitli özellikler eklendi ve kullanıcılara sunuldu. Bu uygulama Google Play Store’da mevcut değil, ancak üçüncü taraf bir web sitesinden indirebilirsiniz. Ancak, üçüncü taraf Web siteleri virüs ve kötü amaçlı yazılım içerebileceğinden, uygulamayı indirmeden önce dikkatli olmanız ve bir antivirüs kullanmanız gerekir.

FMWhatsapp apk, orijinal Whatsapp’ın değiştirilmiş ve geliştirilmiş bir sürümüdür. Orijinal herhangi bir hata içermese de, yine de bazı özelliklerden yoksundur ve bazen uygulamayı kullanmak can sıkıcı hale gelir. FMWhatsapp, orijinal uygulamada bulunmayan kullanışlı özellikler sunan bir sürümdür. Orijinal bir uygulama mı yoksa değiştirilmiş bir uygulama mı kullandığımız önemli değil, her zaman bize en iyi özellikleri sağlayan en iyi uygulamayı arıyoruz.

FMWhatsApp Özellikleri

Yeni özellikler ve gizlilikle ilgili ince ayarlara olan talebin artmasıyla birlikte, kullanıcılar orijinal sürümden ziyade WhatsApp’ın üçüncü taraf sürümlerini kullanma eğilimindedir. Her zaman değiştirilmiş bir uygulamanın her zaman orijinalinden daha iyi olduğu söylenir. Bu, normal uygulamada bulunmayan sağladığı özelliklerden kaynaklanmaktadır. Ve bu yüzden burada FMWhatsapp’ın en çok vurgulanan özelliklerinden bazılarını belirttik.

  • Tüm gizlilik özellikleri (son görülme sabitleme, mavi tık gizleme, yazıyor ifadesini kapama, mavi mikrafon kapama vb.).
  • Mesajı gönderdikten sonra geri alma özelliği (karşı tarafa ulaşmadan mesajı silme).
  • Mesaj attığınız kişinin adını gizleme özelliği.
  • Story`leri ve durumları indirme ve kopyalama özelliği.
  • Konuşmaları şifreleme özelliği.
  • Profil resimlerini yakınlaştırma özelliği.
  • Farklı tasarım.
  • Farklı temalar, simgeler, tik stilleri ve yazı tipleri.
  • Değiştirilmiş emojiler.
  • Ve diğer sürümlerde bulunan tüm temel özellikler.

FMWhatsApp uygulamasını telefonunuza indirerek, WhatsApp uygulamasının kısıtlandırılmış tüm özelliklerini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? İşte bu yüzden sitemizde güvenilir şekilde paylaşılan FMWhatsApp apk uygulamasını gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

FMWhatsApp apk download

How to install FMWhatsapp APK Download, FMWhatsapp Apk Download Latest Version **2021** New APK?

1. Tap the downloaded FMWhatsapp APK Download, FMWhatsapp Apk Download Latest Version **2021** New APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir