Fnaf 2 Apk Oyun İndir Club – Fnaf 2 Apk Hile – Fnaf 2 Apk Cepde Yeni 2021 *

2.0.3

NOTE: Remastered version from the PC version. A device with at least 2 GB of RAM is required for this game to run properly.
Geliştirici
Clickteam USA LLC
Sürüm
2.0.3
Actualización
7 Kasım 2020
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
107M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Fnaf 2 Apk, eski ve yaşlanan animatronikler yeni bir karakter kadrosuyla birleştirildi. Fnaf 2 Apk Oyun İndir Club Çocuklar için uygundurlar, en son yüz tanıma teknolojisiyle güncellenirler. Yerel suç veritabanlarına bağlanırlar ve hem çocuklar hem de yetişkinler için Fnaf 2 Apk Hile  güvenli ve eğlenceli bir gösteri yapmaya söz verirler!

fnaf 2 apk
fnaf 2 apk

Fnaf 2 Apk Yeni güvenlik görevlisi çalışma gece, işinizi kamera izleme ve hiçbir şeyin ters saat sonra gidiyor olun. Önceki gardiyan, ofise girmeye çalışan karakterlerden şikayet etti (o zamandan beri gündüz vardiyasına taşındı). Bu yüzden İşinizi kolaylaştırmak için, kendi boş Freddy Fazbear kafanızla donatıldınız, bu da animatronik karakterleri yanlışlıkla ofisinize girmeleri durumunda sizi yalnız bırakmaları için kandırmalıdır.

Fnaf 2 Apk Her zaman olduğu gibi, Fazbear Entertainment Ölüm veya parçalanmadan sorumlu değildir.

fnaf 2 apk oyun indir club
fnaf 2 apk oyun indir club

Video

Yenilikler

Five Nights at Freddys 2 v2.0.2 KİLİTLER AÇIK APK, korku, gerilim ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Scott Cawthon ve Clickteam stüdyolarının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız güvenlik görevlisi karakter ile bulunduğunuz pizza dükkanında gece boyunca nöbet tutmak, garip canavarlara karşı sabah olana kadar dayanmaktır. Five Nights at Freddys 2 içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Sürekli takip etmeniz gereken kameralar, etrafta dolaşan canavarlar, bitmek bilmeyen geceler ve dahası sizleri bekliyor. Five Nights at Freddys 2 v2.0.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Five Nights at Freddy’s 2 Play Store’da 19.99TL’dir.

 

İNDİRME LİNKLERİ

FİVE NİGHTS AT FREDDYS 2 V2.0.2 MOD APK

How to install Fnaf 2 Apk Oyun İndir Club - Fnaf 2 Apk Hile - Fnaf 2 Apk Cepde Yeni 2021 * APK?

1. Tap the downloaded Fnaf 2 Apk Oyun İndir Club - Fnaf 2 Apk Hile - Fnaf 2 Apk Cepde Yeni 2021 * APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir