Fs19 Apk İndir , Fs19 Apk Hile İndir , Fs19 Apk Mobil , Para Hileli Mod v1.1

1.0.4

Farming Simulator 19 Apk indir Para Hileli Mod v1.1
Apk İndir
3.0/5 Oylar: 82
Geliştirici
10GAN
Sürüm
1.0.4
Actualización
3 Ocak 2021
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Fs19 Apk, sil baştan yenilenmiş grafik motoruyla çıkışını yaptı. Fs19 Apk İndir Bilgisayarınızda gerçekten bir çiftçilik deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu oyun size şans veriyor. Bu sefer resmi Türkçe dil desteği de içeriyor. Sürükleyici ve harika görsel efektler sizleri bekliyor. Fs19 Apk Hile İndir İyi eğlenceler diliyoruz.

Farming Simulator 19 Apk indir Para Hileli Mod v1.1 Bir tarım ustası olmak ister misin? Tarım simülatör 19: gerçek traktör tarım oyunu

fs19 apk
fs19 apk

Farming Simulator 19 Apk indir Para Hileli Mod v1.1

Farming simulator 19 Apk Gerçek Fraktör Tarım Oyunu Bu tarım simülatörü cutting-edge tarım makinesi kullanın ve traktör sürüş deneyiminin keyfine. Tüm tarım prosedürlerini gerçekleştirebilirsiniz, örn. çiftçilik, ekim, tohumlama vb. Oyunda çiftçilik; buğday ve pirinç

Fs19 Apk Gerçek Traktör Tarım Oyunu Özellikleri:
• gerçekçi grafikler ve çiftlik ortamı
• Direksiyon simidi, Düğmeler ve Eğim kontrolleri
• Mahsul hasadı, çiftçilik, ekim, traktör sürüşü ve daha fazlası
• Yüksek puanlar için Liderler

Farming simulator 19 Apk Bu tarım simülasyon oyunu kullanabilirsiniz. Bitkileri hasat için Sow tohum ve hasat. Tüm süreçlerin tamamlanması için bir çiftlik traktörü takıldı. Tarım makineleri çiftçi hayatını çadequate kolaylaştırdı. Çiftlik oyunları gerçek bir çiftçilik ustası olarak oynamak için çadequate ilginç. Bu bitkilerde tarım simülatörü gerçek tarım teknikleri kullanın. Gerçek bir çiftçilik ustası olmak için traktör yetiştirme tekniklerini kullanın. Ürün hasat için biçerdöver simülatörü kullanın. Bu çiftçilik, traktör sürücüsü length gerçek bir hayat ve çiftlik hayatı sunuyor. Örneğin Temizlenecek.

Fs19 Apk Tarım amaçlı çiftçilik simülasyon oyunları. Plowing, ekim, sulama, hasat ve hasat. Bu çiftlik simülatörünün yeni ve çiftçilik görevleri var. Her seviye sizin için yeni bir çiftçilik deneyimi olacak. Bu traktör yetiştirme simülasyonu gerçek bir çiftçinin gerçek bir hikayesidir. Yani en iyi çiftliği oyna.

Farming simulator 19 Apk indirin: Gerçek Fraktör Tarım Oyunu.

Farming Simulator 19 Apk Para Hileli Mod

Fs19 Apk oyunun tüm özelliklerini kullanabilmeniz için para hileli modlu apk olarak paylaşıyoruz sitemizden indirebilirsiniz.

Playmod.Keep ile Android Platformundaki En Güncel ve Mod’lu Apk Oyun ve Uygulamaları indirebilirsiniz. Playmod.Shop adresinden indirdiğiniz apk oyun ve uygulamalar güvenlik ve stabil çalışma testine tabi tutulmaktadır.

fs19 apk download
fs19 apk download

Farming Simulator 19 Apk Kurulum

Farming simulator 19 Apk İndirilen Farming Simulator 19 apk dosyası download klasörüne kaydedilmektedir. İndirdiğiniz apk’yı down load klasörü içerisinde bulup çalıştırın. Paket yükleyici ile indirilen apk dosyasının kurulumu gerçekleşecek.

Diğer Fs serileri İçin Tıklayınız : Fs14 Apk , Fs16Apk , Fs18 Apk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.