Gerçek Çelik Apk Hile – Gerçek Çelik Apk Dayi – Gerçek Çelik Apk Son Sürüm , PARA HİLELİ

2.5.177

Robot Dövüş makinenizi bu nihai aksiyon ve spor macerasında yapın. Özel hamleler, jablar, en sevdiğiniz kahramanların efsanevi parçaları olan Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve yeni süperstar Atom Prime'ın efsanevi bölümleriyle yumruklarla birebir dövüşlerde öfkeli saldırılar yapın.
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 2
Actualización
14 Nisan 2021
Gereksinimler
4.2 ve sonrası
Boyut
32M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Gerçek Çelik Apk Robot Dövüş makinenizi bu nihai aksiyon ve spor macerasında yapın. Gerçek Çelik Apk Hile Özel hamleler, jablar, en sevdiğiniz kahramanların efsanevi parçaları olan Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve yeni süperstar Atom Prime’ın efsanevi bölümleriyle Gerçek Çelik Apk Dayi yumruklarla birebir dövüşlerde öfkeli saldırılar yapın.

Gerçek Çelik Apk Boks alemlerinde 1000’lerce eşsiz robotla savaş ve bu destansı filmde 10 ilham verici arenaya hakim ol. Tartışılmaz şampiyonu yüce saltanat yeni gerçek çelik dönemi ve yepyeni gizemli süper patron efsaneleri yenin!

gerçek çelik apk
gerçek çelik apk

Gerçek Çelik Apk ŞAMPİYONUNUZU YAPIN
Eşsiz kimliğinizi 32 Exclusive Robot’un 1500’den fazla devasa robot bölümünden kurtarın. İkonik Başlar, büyük Torsolar ve güçlü Eller ve Bacaklar arasından seçim yapın. Robotlarınızı, tarzınızı taklit eden ve Real Name’in Kral Kralı Yapıcısı olarak kabul edilen benzersiz Adınızı ilan eden heyecan verici Paint ile özelleştirin!
HEROIC HAREKETLERİNİ TEMİZLE

Kazanma stratejiniz için yıkıcı Ağır ve Özel Ataklar, Nihai Yükseltmeler, Kritik İsabetler ve Son İşlemciler’i seçin.

Gerçek Çelik Apk GERÇEK ÇELİK LEGENLER İLE OYNA

Gerçek Çelik Efsanelerin Kadrosu – Atom, Zeus, Gürültülü Boy, Midas & Metro & Şampiyonluk deneyimini yeniden yaşayın.

SİZİN METTLE kanıtlamak

5 Indomitable Patron dahil 25 kavga ile Turnuvada

30 Mighty Mücadelesinde

120 Time Attack dövüşleri ile rekor sürede rakipleri yarmak

Sınırsız Free Sparring ile yeteneklerinizi geliştirin

Gerçek Çelik Apk Bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak, bazı oyun güçlendirmeleri, oyun içinde gerçek para ile satın alınabilir. Mağazanızın ayarlarından uygulama içi satın alımları kısıtlayabilirsiniz.”
*Izin:
– ACCESS_FINE_LOCATION: Bölge tabanlı teklifler için konumunuzu belirlemek için.
– READ_EXTERNAL_STORAGE:
Oyun verilerinizi ve ilerlemenizi kaydetmek için.
– WRITE_EXTERNAL_STORAGE:
Oyun verilerinizi ve ilerlemenizi kaydetmek için.

Video

Yenilikler

YENİ GÜNCELLEME
Bolca fantastik eğlenceye hazır olun ve güçlü temel yeteneklere sahip harika robotları talep etme fırsatı sunan zorlukları tamamlayın. Dövüş becerilerinize meydan okuyacak etkinliklere katılmaya hazır olun.

Yeni eklenen robot Lightning Bruiser'ı, baş parmaklarınız çılgın aksiyon için sallandıkça etkinliklere götürün. Daha akıcı, zahmetsiz ve kusursuz bir oyun deneyimi için oyunda Hata Düzeltmeleri ve Optimizasyonlar yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.