Google Earth Apk Son Sürüm , Google Earth Apk 2021,YENİ SON SÜRÜM

Cihaza göre değişir

Google'dan yeni Street View uygulamasıyla Street View görüntüleri oluşturun, görüntüleyin ve paylaşın. Dünyanın dört bir yanındaki yerleri keşfedin veya Street View'a aşağıdaki seçeneklerle yeni resimler eklemek için telefonunuzu kullanın:
Geliştirici
Google LLC
Sürüm
Cihaza göre değişir
Actualización
21 Nisan 2021
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Google Earth Apk İndir

Google Earth Apk Google tarafından yapılmış en iyi uygulamalardan birisidir. ‘Google Earth Apk Son Sürüm Keyhole’ şirketi tarafından geliştirilen bu mükemmel hava gözlemcisi sayesinde, Google Earth Apk 2021  uydu tarafından çekilmiş fotoğraflarla tüm dünyayı görebilirsiniz.

Google Earth dünyanın herhangi bir yerini, kendi evini veya daima ziyaret etmek isteyipte gidemediği ülkeleri kullanıcılara göstermek için 3D grafik teknolojisini ve geniş ağ bağlantısını kullanır.

google earth apk
google earth apk

Üstelik, daha realist bir görüntüye sahip olmak veya açıyı değiştirmek dilerseniz haritanın perspektifini arzu ettiğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Bunun beraberinde, Android cihazınız izin verirse, Madrid, New York veya New Delhi gibi önemli şehirlerin en görülmesi gerekli olan yerlerini 3D ile görüntüleyebilirsiniz.

En kullanışlı özelliklerinden birisi de seçilen yerlerdeki cadde ve sokak isimlerini göstermesidir, bu şekilde programı hemde bir cadde haritası olarak ve gezilerinizi planlamak amacı ile da kullanabilirsiniz. Bölgenin en iyi bilinen restoranlarının listesini de görüntüleyebilirsiniz.

Google Earth normalde tüm Android cihazlarda kurulu olarak gelen çok gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, kendi evinizden ayrılmadan dünyanın herhangi bir yerine seyahat etmek artık mümkün.

Google Earth Açıklaması

Uydu görüntüleri sayesinde tüm dünyayı yukarıdan görün, yerküredeki tüm arazileri 3D olarak inceleyin ve dünyanın dörtbir tarafındaki yüzlerce şehirde 3D binaları keşfedin. Görüntüyü evinize ya da herhangi bir yere yakınlaştırın ve 360° bakış açısı elde etmek için Street View’dan yararlanın. Ayrıca BBC Earth, NASA, National Geographic ve diğer kaynakların sunmuş olduğu rehberli turlardan oluşan Gezgin sayesinde dünyayı yepyeni bir gözle görün. Bunlara ilave olarak, Google Earth web’de oluşturduğunuz etkileyici haritaları ve hikayeleri artık mobil cihazınızda görebilirsiniz.

Diğer Google Uygulamarı : Google Metin Okuma Apk , Google Account Manager Apk , Google Voice Apk

Yenilikler

• Yeni "Video Modu" ile yürürken, bisiklete binerken veya araba sürerken kolayca Street View kaydı yapın
• Video Modundaki koleksiyonlarınızı Street View'da yayınlamadan önce 360º videolar şeklinde hızlıca önizleyin
• Video Modundaki koleksiyonlarınızı kat ettiğiniz mesafeyle birlikte harita üzerinde bir rota şeklinde görüntüleyin
• Çeşitli hata düzeltmeleri ve diğer iyileştirmeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.