Human Fall Flat Apk Oyun İndir Club , Human Fall Flat Apk Dayı , Human Fall Flat Apk Son Sürüm , YENİ 2021*

1.5

  • Ödeme
Human: Fall Flat, tek veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.
Apk İndir
3.8/5 Oylar: 5
Geliştirici
505 Games Srl
Sürüm
1.5
Actualización
11 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Human Fall Flat Apk tek veya 4 oyuncuya kadar oynanabilen, havada asılı düşvari ortamlarda geçen bir şamatalı, neşeli bir fizik tabanlı platformdur. Human Fall Flat Apk Oyun İndir Club Ücretsiz yeni seviyeler ile canlı topluluğunu ödüllendirir. Her düş seviyesi; malikanelerden, kalelere ve Aztek maceralarına, karlı dağlara, esrarengiz gece ortamlarına ve endüstriyel konumlara kadar dolaşılacak yeni ortamlar sunar. Human Fall Flat Apk Dayı Her seviyede birden çok yol ve mükemmel derecede şen bulmacalar ile keşif ve marifet ödüllendirilir.

Human Fall Flat Apk DAHA FAZLA HUMAN, DAHA FAZLA KARGAŞA – O kayayı mancınığa takmak için yardıma mı ihtiyacın var? Yoksa duvarı kıracak biri mi lazım? 4 oyuncuya kadar çevrimiçi oyun ile Human: Fall Flat oyunu başka bir seviyeye çıkıyor.

human fall flat apk
human fall flat apk

ZİHİN AÇAN BULMACALAAR – Zorlu bulmacalar ve şamatalı çılgınlıklarla dolu açık uçlu seviyeleri keşfet. Yeni yolları dene ve tüm sırları keşfet!

Human Fall Flat Apk BOŞ BİR TUVAL – İnşaatçıdan aşçıya, paraşütçüden madenciye, astronottan ninjaya kadar kıyafetler ile Human’ını istediğin gibi özelleştirebilirsin. Kafanı, üst ve alt gövdeni seç ve renklerle yaratıcılığını konuştur!

Human Fall Flat Apk MUHTEŞEM ÜCRETSİZ İÇERİKLER – İlk günden beri ücretsiz olarak dört yeni seviye eklendi ve ufukta daha fazlası var. Bir sonraki düş ortamında neler olacak acaba?

CANLI BİR TOPLULUK – Yayıncılar ve Youtuber’lar benzersiz ve şenlikli oynanışı için akın akın Human: Fall Flat’e geliyor. Hayranları bu videoları 3 milyardan fazla izledi bile!

Video

Yenilikler

***YENİ “ŞEHİR” ve “GOLF” SEVİYELERİ ÇIKTI***

Sopalarını al, bir golf arabasına atla ve atış antrenmanlarını yapmayı ihmal etme. Human: Fall Flat, yepyeni Golf seviyesi ile yeşilleniyor! Ardından Human: Fall Flat yeni Şehir seviyesinin geleceğe ait gece hayatına doğru yol alırken bizzat sana ait dron ile neon ışıklı gökdelenler arasında gez, zorlu sporlara başla ve karanlık göklerde süzül!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.