Infinite Lagrange Mod Apk , Infinite Lagrange Apk Download , New 2021*

1.1.96488

We have extended our presence to one-third of the Milky Way with a gigantic transportation network—the Lagrange System. Different forces strike to make their own way in the world and desire the control of the Lagrange system.
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 16
Geliştirici
Netease Games Global
Sürüm
1.1.96488
Actualización
April 21, 2021
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
78M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Infinite Lagrange Mod Apk , Infinite Lagrange Apk Download , New 2021*

Infinite Lagrange Apk Varlığımızı devasa bir ulaşım ağı olan Lagrange sistemi sayesinde Samanyolu’nun üçte birine genişlettik. Infinite Lagrange Mod Apk Farklı güçler dünyada kendi yollarını yapmak ve Lagrange sisteminin kontrolünü istemek için grev yapıyor.
Güç liderlerinden birisi olarak ortaya çıkıyorsunuz, kendinizi zorluklar ve fırsatlar zamanında buluyorsunuz. Filonuz, savaşın ve sabotajın nerde olabileceği bilinmeyen bir uzaya öncülük ediyor. Infinite Lagrange Apk Download Orada muhteşem bir şey elde etmeye veya evinizin güvenliğine geri dönmeye kararlı mısınız?

0’dan Infitnite’a
Infinite Lagrange Apk Bilinmeyen galaksi içerisine, iki fırkateyn ile yalnızca küçük bir şehir var. Madencilik, inşaat ve ticaret yolu ile, üssünüzü ve bölgenizi genişletin, çok daha iyi gemi inşa teknolojisi elde edin ve galaksiler arası alanda daha fazla ağırlık taşıyın.

Özelleştirilmiş Silah Sistemi
Infinite Lagrange Apk Yaratıcı tarafınıza dokunmak istiyorsanız, her bir gemideki silah sistemini değiştirebilir ve yükseltebilirsiniz. Filonun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak size kalmış.

Sınırsız Gemi Kombinasyonları
Infinite Lagrange Apk Spor Savaşçı, Destroyer, Büyük Savaş Kruvazörü, Güneş Balina Taşıyıcı…… Mevcut sayısız gemi ve uçakla, ne tür bir filoyu giymeyen yaratıcılığınızla bir araya getirebileceğiniz hakkında hiçbir şey söylenemez.

Infinite Lagrange Apk Gerçekçi Uzay Büyük Savaşlar
Bir uzay savaşında, iyi planlanmış bir Pusu düşman filosuna ciddi şekilde zarar verebilir. Ya da filonuzla beraber caddeleri korumayı seçebilirsiniz. Büyük bir savaş, yüzlerce mil yarıçapında uçuşa yasak bir bölge oluşturabilir.

Keşfedilmemiş uzayın derinliklerine inin
Samanyolu’nun bir köşesinde, kendi üssünüze ve manzaranıza sahip olacaksınız, bunun ötesinde geniş bilinmeyen alan var. Filonuzu her şeyin olabileceği karanlık sınırlara göndereceksiniz. Yıldızlardan başka ne bulacaksın?

Yıldızlararası kuvvetlerle etkileşim
Infinite Lagrange Apk Evrenin bir kısmını işgal eden güçler var. Gemileri yardımlarına göndererek, işbirliği yaparak ve gelişerek veya hava sahalarını ve bölgelerini işgal ederek amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olabilirsiniz. Sizi bekleyen sayısız bilinmeyen görevler vardır. Nasıl seçerdin?

Müttefiklere İhtiyacınız Olacak
Infinite Lagrange Apk Bu, ortaklığının ve çatışmanın hergün gerçekleştiği dinamik bir toplumdur. Küresel oyuncularla ittifak kurun ya da ittifak kurun. Bölgeyi genişletin ve galaksiye inancı dağıtın. Diplomasi ile ortak refah için grev yapabileceğiniz ya da müstakil kalabileceğiniz sağlam bir evrene gireceksiniz.

Tüm açılardan yakın bir görünüm ile savaşa komuta etmek heyecan verici ve 3D grafikler herhangi bir gişe rekorları kıranlara rakip oluyor. Sadece bu sefer, büyüleyici uzayda lider sensin.

Oyuncu Yorumları:
Infinite Lagrange Apk Hüseyin, bae’den test oyuncusu: oyunun grafikleri çok etkileyici. Savaş ve kaynak toplamada tonlarca ayrıntı olduğunu seviyorum. Daha önce hiç bu kadar yüksek nitelikli bir strateji mobil oyun görmedim.
Daniel, Amerika’den test oyuncusu: muhteşem gemiler! Modelin ayrıntıları da çok zarif ve gemi ile etkileşime giriyorsunuz ve modifikasyon onu uzun süre eğlenceli bir oyun haline getiriyor.
Alex, Almanya’dan bir test oyuncusu: büyük Haritayı ve zengin görev sistemini seviyorum. Çok uzun süre oynayabileceğiniz bir oyun. Yakınlaştırılabilen ve uzaklaştırılabilen bir harita. Bir plan oluşturabilmen bana bütünsel bir kontrol hissi veriyor.

Video

Yenilikler

The content of this update includes:
1. Optimization of the game's performance

İNDİRME LİNKLERİ

infinite lagrange apk İNDİR

How to install Infinite Lagrange Mod Apk , Infinite Lagrange Apk Download , New 2021* APK?

1. Tap the downloaded Infinite Lagrange Mod Apk , Infinite Lagrange Apk Download , New 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Un comentario en "Infinite Lagrange Mod Apk , Infinite Lagrange Apk Download , New 2021*"

  1. William Diyor:

    Bom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir