Kesintisiz TV APK canlı maç izle, Kesintisiz Tv Apk indir

1.5

Kesintisiz TV Apk'yı indirip kurabilirsiniz. Hemen indir butonunu kullanın.
HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 1
Sürüm
1.5
Boyut
6 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Kesintisiz TV APK, bir canlı maç izleme uygulamalarından biridir. Kesintisiz tv apk indir, ilk çıkışında maç kanallarını içeriyordu. Daha sonradan eklenen yeni kanallar ile özellikleri gelişmiştir. Adı altında kesintisiz izleme sağlamaktadır.

Kesintisiz TV APK uygulaması 20 Şubat 2019 tarihinde çıkmıştır. Daha sonrasında yeterli verimi alamayınca 27 Ocak 2021 tarihinde son güncellemesi ile kanal sayısını artırmıştır. Spor kanalları, belgesel kanalları ve maç kanallarının yayınlarını sağlamaktadır. Erkek kullanıcılar için yararlı bir uygulamadır. Uygulamanın yüklemesi için her aplikasyon kullanılmamaktadır. Bluestacks veya Androidboxd ile yüklemeler yapabilirsiniz. Bu konuda eksik kalmış bir uygulamadır. Çıkan haberler doğrultusunda İOS için yakın zaman da apple mağazalarına sunulacağı söylenmektedir. Kısa süre sonra böyle bir güncelleme gelecektir.

Yerli ya da yabancı birçok kanalı içinde bulundurmaktadır. 100’den fazla kanalda HD görüntü kalitesi sağlandığı da belirtilmiştir. Bilgisayarda da kullanımı olan uygulama sadece Türkçe dili ile kullanılmaktadır. Bir ücret talebi olmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Uygulamada üye olma gibi kişisel bilgiler istenmemektedir. Bu konu da kullanıcıları oldukça etkilemiştir.

Kesintisiz TV APK uygulamasının diğer maç uygulamalarına göre farkları olduğu ortaya çıkmıştır. Yapılan son güncellemeler ile değişeceği düşünmüştür. İlk çıkışından beri çok fazla soruna sebep olduğu ortaya çıkmıştır. Bunun üzerine geliştirmeler yapmış olsalar da kullanıcılardan şikâyet gelmeye devam etmiştir. Tavsiye edilmediği için yalan bilgi vererek uygulamayı övemiyoruz. Uygulamayı sizin kullanarak gözleminiz gerektiğini savunuyoruz.

Kullanıcıların internet sıkıntılarından dolayı da yaşanmış olabilir. Bu doğrultu da uygulama linçlenmiş  olabilir. Uygulama normal girişlerde gayet işlevini göstermektedir. HD gösterme açısından problemleri olduğu kabul ediliyor. Canlı maç izlemelerinde de sorunlar ortaya çıkmaktadır. Belgesel ve spor özetleri ya da kanallarda böyle sıkıntılar görülmemiştir. Ücretsiz olan bu uygulamayı kendiniz de giriş yaparak bir deneyebilirsiniz. Üyelik gerektirmediğinden hiçbir kaybınız olmayacaktır.

Bu zamana kadar çoğu uygulamayı sitelerde övülerek görürsünüz. Tarafsız yaklaşımız ile Kesintisiz TV APK uygulamasını çokta tavsiye etmemekteyiz. Bu uygulama yerine farklı uygulamalara göz atabilirsiniz.  Aynı işlevi daha fazla özellik ile size sunan uygulamalar olacaktır.

İNDİRME LİNKLERİ

Kesintisiz tv apk indir

How to install Kesintisiz TV APK canlı maç izle, Kesintisiz Tv Apk indir APK?

1. Tap the downloaded Kesintisiz TV APK canlı maç izle, Kesintisiz Tv Apk indir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir