League of Legends Wild Rift Hileli APK – League Of Legends Wild Rift – League Of Legends Wild Rift Apk Yeni 2021*

2.2.0.4027

League Of Legends Wild Rift Apk Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends'ın 5'e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift'te becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.
Geliştirici
Riot Games Inc
Sürüm
2.2.0.4027
Actualización
28 Mart 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
Cihaza göre değişir
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

League of Legends Wild Rift Hileli APK Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift’te becerilerini ve stratejilerini konuştur. League Of Legends Wild Rift Apk Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir. League of legends wild rift indir pc ile şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.

BECERİLERİNİ SERGİLE
League of Legends Wild Rift Hileli APK Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi’de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.

League of Legends Wild Rift Hileli APK
League of Legends Wild Rift Hileli APK

REKABETE ARKADAŞLARINLA KATIL
League Of Legends Wild Rift Apk Bu mobil MOBA’da başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.

ŞAMPİYONUNU SEÇ
League of Legends Wild Rift Hileli APK Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Efsanen ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var.

ADİL VE ÜCRETSİZ
League Of Legends Wild Rift Apk Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et.Wild Rift’te tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

Video

Yenilikler

2.2 Yaması'nda gelenler:

- Konum tercihi testi
- ARAM testi
- 2. Dereceli Sezonu
- Wild Rift Kartı
- Yeni şampiyonlar: Galio, Rammus, Kha'Zix, Rengar ve Renekton
- Yeni kostümler: Kuçu Corki, Draven Draven, Tüylü Fizz ve daha fazlası

İNDİRME LİNKLERİ

League of Legends Wild Rift Hileli APK League of Legends Wild Rift APK İNDİR

How to install League of Legends Wild Rift Hileli APK - League Of Legends Wild Rift - League Of Legends Wild Rift Apk Yeni 2021* APK?

1. Tap the downloaded League of Legends Wild Rift Hileli APK - League Of Legends Wild Rift - League Of Legends Wild Rift Apk Yeni 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir