Mental Hospital 3 Apk – Mental Hospital 3 Apk Dayı – Mental Hospital 3 Apk Download Yeni 2021*

1.01.02

Geliştirici
AGaming+
Sürüm
1.01.02
Actualización
Oca 22, 2017
Gereksinimler
4.0 ve sonrası
Boyut
152 MB
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mental Hospital 3 Apk , ruh korkusu atmosferinde yaratılmış heyecan verici bir korku oyunudur.Mental Hospital 3 Apk Dayı ile  Oyuncular her şeyin gizemli ve akıl hastanelerinin korkunç olduğunu bilmeli ve burda neler olup bittiğini öğrenmelidir. Mental Hospital 3 Apk Download Bu oyunda yalnızca gerçekten özgür olabilirsiniz, o zaman bu hikayenin sonunu göreceksiniz. Kalp, alttaki oyuncuya kaçma tehlikesiyle karşı karşıya kalmanıza neden olduğundan, oyuncu oyuncuyu destekleme, en iyi biçimde hayatta kalma ve onları saklamak için saklanma yeteneğine sahiptir.

Mental Hospital 3 APK
Mental Hospital 3 APK

Karşı koyamayız Karşı koyamayız, sadece nihai gerçeğe yakalanmaktan kaçınmayı seçebiliriz. Gerçeği bilmek, her şey yolunda.

Mental Hospital 3 Apk 2021 tarafından yeteri kadar eğlendirilip eğlendirilmiyor musunuz? O zaman belki de biraz monoton olan ancak herkesten ve çeşitli görünümler alabilen içerik oluşturma konusunda tecrübe kazanmış web üstündeki diğer uygulamaları takip etmenin vakti geldi. Alien Shooter APK, Into the Dead APK, Daddy Was A Thief APK, Samurai Tiger APK, The Survivor: Rusty Forest APK, gibi bir uygulamadan bahsediyoruz

Android cihazınız için Mental Hospital 3 Apk 2021 adını indirin. Buradan android telefonunuz, tabletiniz ya da android işletim sisteminizi destekleyen diğer bir cihaz için bedava dağıttığı Mental Hospital 3 HD APK 2021 dosyasını indirebilirsiniz.

Mental Hospital 3 Apk Burada 1, 00, 000’den fazla + Ücretsiz ve premium android apk uygulamaları ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz mevcut uygulamalar. Hangi tür uygulamaları aradığınızı, kolayca ve hızlı bir biçimde bulabileceğiniz kategoriden uygulamaları seçin.

Tüm uygulamalar gereksinimlerinize bağlıdır, herhangi bir uygulamayı direk olarak burdan indirmek için platformumuzu kullanabilirsiniz.

Hemen hemen tüm apk uygulamalarını direk olarak indirebileceğiniz bir dosya haline getirdik. Platformumuzu kullanmanın asıl faydası, diğer platformlar gibi kaydolmanıza ya da kaydolmanıza gerek kalmamasıdır.

Yenilikler

KURULUMU

Mental Hospital 3 v1.01.02 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospital3” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 3 v1.01.02 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

İNDİRME LİNKLERİ

Mental Hospital 3 HD APK 1.01.02 Mental Hospital 3 HD OBB 1.01.02

How to install Mental Hospital 3 Apk - Mental Hospital 3 Apk Dayı - Mental Hospital 3 Apk Download Yeni 2021* APK?

1. Tap the downloaded Mental Hospital 3 Apk - Mental Hospital 3 Apk Dayı - Mental Hospital 3 Apk Download Yeni 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir