Miitomo Apkpure , Miitomo Apk 2021 , Miitomo Apk Mod , New 2021*

2.4.0

Miitomo 2.4.0 Güncelleme 2018-01-25 ・ Miitomo Paraları artık hizmetin sona ermesi nedeniyle satılmamaktadır. ・ Çeşitli hata düzeltmeleri vb.
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 4
Geliştirici
Yogesh Joshi
Sürüm
2.4.0
Actualización
2018-01-24
Gereksinimler
Android 4.1+

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Miitomo Apk Lansmanından bu yana Miitomo’yu kullanmaktan keyif alan birçok kullanıcıyı gerçekten takdir ediyoruz.Miitomo Apkpure Hizmetin sona ermesiyle ilgili ayrıntılar için lütfen Miitomo uygulamasına ve resmi web sayfasına bakın.Miitomo, siz ve arkadaşlarınız arasında benzersiz sohbetler başlatan bir akıllı cihaz uygulamasıdır. Miitomo Apk 2021 Nintendo’dan ve başlaması ücretsiz!

Miitomo Apk‘nun Temel Özellikleri
■ Size

Miitomo Apk Gibi Görünecek Bir Mii Yapın Miitomo, Nintendo’nun Wii sisteminde ortaya çıkan Mii karakterlerini içeriyor. Mii’nizin tıpkı sizin gibi görünmesi için geniş yüz özellikleri kitaplığından seçim yapın.

miitomo apk download
miitomo apk download

Mii’nizi oluşturduktan ve ona bir takma ad verdikten sonra, nasıl konuştuğunu ve hatta nasıl hareket ettiğini ve davrandığını daha da özelleştirebilirsiniz.

Miitomo Apk Sizin Arasındaki Sosyal Geçişinizdir Miitomo’da, Mii’niz ve arkadaşlarınızın Mii karakterleri, sosyal yardımlaşma aracı olarak hareket eder. Mii’niz, kendinizle ilgili asla sormayı düşünmeyeceğiniz küçük ayrıntılar hakkında size sorular soracaktır. Arkadaşlarınızın Mii karakterleri de aynısını yapacak.

Miitomo Apk 2021 Mii’niz ve onların Mii karakterleri birbirlerine bu ayrıntıları anlatır.

Mii’nizi İstediğiniz Gibi Giydirin Kostümler, sokak kıyafetleri, resmi moda, günlük tarz – hepsini Miitomo mağazasında bulabilirsiniz.

Miitomo Apk oynayarak kazandığınız Miitomo coinleri ile giyim eşyaları elde edebilirsiniz. Ayrıca Miitomo coinleri de satın alabilirsiniz.

■ Miitomo Drop’tan Ödüller Kazanın

Miitomo Apk 2021 bir Mii’yi oyun alanına düşürdüğünüz ve ardından çeşitli platformlara doğru düşerken etrafta zıpladığını izlediğiniz bir mini oyun var. Nereye düştüğüne bağlı olarak bir ödül kazanacaksınız. Bazı giyim ürünleri yalnızca Miitomo Drop’ta mevcuttur.

Not: Miitomo Apk Drop oynamak için Miitomo oynayarak kazandığınız Miitomo jetonlarına ihtiyacınız var. Günlük bonus olarak alabileceğiniz oyun biletlerini diğer yolların yanı sıra kullanabilirsiniz. Ayrıca Miitomo coinleri de satın alabilirsiniz.

■ Miifoto’larla Mii’nizi Yıldız

Yapın Miitomo Apk Miifotos adlı görüntüler oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızın vahşileşmesine izin vererek Mii’nizin ve arkadaşlarınızın Mii karakterlerini bir damga, yazı tipi ve arka plan kitaplığından oluşturduğunuz görüntülere yerleştirebilirsiniz. Miifoto kreasyonları için arka plan olarak akıllı bir cihazın kamerasındaki fotoğrafları da kullanabilirsiniz.

* Miitomo Apk uygulama, uygulama içi satın alımlar sunar. Miitomo Kullanıcı Sözleşmesinde belirtildiği gibi, Miitomo’yu kullanmak için en az 13 yaşında olmalısınız. Üçüncü taraf ortaklarımızın analitik ve pazarlama amaçları için bu uygulamadan veri toplamasına izin veriyoruz. Reklamlarımız hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Nintendo Gizlilik Politikasının “Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz” bölümüne bakın.

Video

Yenilikler

Miitomo 2.4.0 Güncelleme
2018-01-25
・ Miitomo Paraları artık hizmetin sona ermesi nedeniyle satılmamaktadır.
・ Çeşitli hata düzeltmeleri vb.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.