Minecraft 1.7.10 İndir Apk Dayı , Minecraft 1.7.10 İndir Apk , Son Sürüm 2022*

1.16.40.02

Minecraft Apk 1.7.10 Minecraft Pocket Edition FULL APK, açık dünya, hayatta kalma ve macera oyunlarını seven oyunseverler için güncel sürümünü ekledik. Minecraft Apk Minecraft Pocket Edition FULL APK, açık dünya, hayatta kalma ve macera oyunlarını seven oyunseverler için güncel sürümünü ekledik. Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar ya da Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.
Apk İndir
2.9/5 Oylar: 84
Geliştirici
Mojang
Sürüm
1.16.40.02
Actualización
3 Eylül 2020
Gereksinimler
4.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Minecraft 1.7.10 İndir Apk Minecraft Pocket Edition FULL APK, açık dünya, hayatta kalma ve macera oyunlarını seven oyunseverler için güncel sürümünü ekledik. Minecraft 1.7.10 İndir Apk Dayı Mojang stüdyosu tarafından yapılan Androidte en çok sevilen oyunlarından birisi olan minecraft apk ile sizde oyun mecerasına dahil olabilirsiniz. Oyunun amacı, oyun içerisinde bizim tarafımızdan kontrol edilen küpten adam ile içerisinde ile bulunduğunuz garip dünyada kendi yaşam alanımızı kurmak, düşmanlarımıza karşı mücadele ederek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Minecraft apk v1.16.100.59 BETA sürümü olarak sunulmuştur, çok sayıda hata için düzenltme mevcut. Minecraft 1.7.10 İndir Apk Son sürüm ile beraber Bloklar, komutlar ve pek çok alanda yenilikler mevcut. Minecraft premium hesap al

Minacraft Apk Son Sürüm İndir

Minecraft 1.7.10 İndir Apk Google Play Store üzerinden 6,99 dolar karşılığında indirilebilmektedir. Uygulamanın play store de 3.650.000’den fazla indirmesi vardır. hemde minecraft apk oyunun TÜRKÇE dil desteği de vardır.

Minecraft 1.7.10 İndir Apk
Minecraft 1.7.10 İndir Apk

Minecraft 1.7.10 Apk Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en görkemli kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kazın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silahlar ve zırhlar yapın. Mobil cihazlarda ya da Windows 10’da tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

Minecraft 1.7.10 Apk Pazar Yeri – Pazardaki en son topluluk yapımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, görünümler ve doku paketleri alın. Eğik çizgi komutları – Oyunun oynanışında ince ayar yapın: öğeleri verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklentiler – Deneyiminizi bedava dağıttığı Eklentilerle daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri yaratmak için oyundaki veri odaklı davranışları değiştirebilirsiniz.

minecraft 1.7.10 indir apk oyun indir club
minecraft 1.7.10 indir apk oyun indir club

Minecraft 1.7.10 İndir Apk

Minecraft 1.7.10 İndir Apk Son Sürüm İndir realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms üstünde arzu ettiğiniz zaman, arzu ettiğiniz yerde 10 arkadaşa kadar çapraz platformda oynayın. Uygulama içi 30 günlük bedava dağıttığı deneme sürümünü deneyin.

Minecraft 1.7.10 Apk Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabıyla en fazla 4 arkadaşınızla oynayın.
Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce kişi ile oynayın! Topluluk tarafından idare edilen dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

Video

Yenilikler

Minecraft Apk 1.7.10 Minecraft Pocket Edition FULL APK, açık dünya, hayatta kalma ve macera oyunlarını seven oyunseverler için güncel sürümünü ekledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.