Nulls Brawl Alpha Apk , Nulls Brawl Alpha Apk Son Sürüm – Elmas Hileli Mod Son Sürüm 2021

5.4

Nulls Brawl Alpha Apk İndir Elmas Hileli Mod Son Sürüm
HEMEN İNDİR
3.3/5 Oylar: 4
Geliştirici
Supercell
Sürüm
5.4
Actualización
28 Nisan 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
64M

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Nulls Brawl Alpha Apk İndir Elmas Hileli Mod Son Sürüm 35.139 – Hileli Brawl Stars Belle ve Squeak Eklendi. Nulls Brawl Alpha Apk Son Sürüm sunucusunun güncel erken bir alfa sürümüdür. Geliştirilmesi hemen hemen tamamlanmayan tamamen yeni bir savaş uygulaması kullanıyor. Elmas Hileli Mod Son Sürüm Playmod Android Oyun İndir.

Nulls Brawl Alpha Apk İndir Elmas Hileli Mod Son Sürüm 35.139

Nulls Brawl Alpha Apk Standart Nulls Brawl ile beraber kurabilir ve her ikisini de oynayabilirsiniz. Nulls Brawl Alpha Güncel Yeni Son Sürüm 35.139 versiyondur. Profesyonel kavgacılar arasındaki müthiş kavgalarda diğerlerine katılırken her şeye karşı çıkacağınız Supercell‘in bu destansı aksiyon oyununda zevkinize bakın. Harika oyun modlarına katılırken çeşitli kavga mücadelelerine katılın.

Nulls Brawl Alpha Apk
Nulls Brawl Alpha Apk

Hileli Brawl Stars

Nulls Brawl Alpha Apk Eşsiz becerilere ve yeteneklere sahip düzinelerce farklı kahraman arasından en sevdiğiniz karakterleri seçin. Eşsiz güçlerine haiz birden fazla silah toplayın. Harika kavga deneyimleriyle dünyanın her yerinden çevrimiçi oyunculara meydan okuyunuz.

Oyunun Güncel Son Sürümünü İndirmek İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

Hileli Brawl Stars

Buradan oyunun hileli Alpha olmayan Hileli Nulls Brawl modunu indirin Hileli Brawl Stars

Nulls Brawl Alpha Sürümünde Ne Var Ne Yok

Yeni kavgacı Belle

Yeni kavgacı Squeak

Açıklama

Nulls Brawl Alpha Apk sunucusunun erken bir alfa sürümüdür. Geliştirilmesi henüz tamamlanmayan tamamen yeni bir savaş uygulaması kullanıyor. Bir sürü hata ve bozuk şey bekleyin: birtakım oyun mekaniği, yıldız güçleri, aygıtlar muntazam çalışmayabilir. Alfa testini tamamladıktan sonra buradaki ilerlemeniz kaybolabilir.

 

Nulls Brawl Alpha İndir

Başlangıç ​​olarak, Brawl Stars’daki oyuncular kendilerini çeşitli cenk alanlarında büyük savaşçılar arasındaki destansı kavgalara erişirken bulacaklar. Karakterlerinizi seçin ve çeşitli zorluklarla sonsuz dövüş seviyelerine dalın yahut profesyoneller arasındaki heyecan verici bir eşleşmede çevrimiçi oyunculara katılın.

nulls brawl alpha apk belle
nulls brawl alpha apk belle

Çeşitli oyun modlarını ve zorlukları seçerken arkadaşlarınızla hızlı tempolu yukarıdan aşağıya nişancı oyununun tadını çıkarın. Dövüşleri birden fazla yere götürün ve her türlü değişik düşmana karşı savaşım edin. Karakterlerinizin seviyesini yükseltin ve daha ilginç dövüşler için silahlarınızı yükseltin.

 

Nulls Brawl Stars Alpha 35.139

Nulls Brawl Alpha Apk bu destansı yeni oyunu ile Android aktörleri, epik mücadelelerde ve gerçek zamanlı çatışmalarda eğlenme şansına sahip olacak. Çevrimdışı oyun modlarında yüzlerce farklı seviyeye dalarken hızlı tempolu atış oyununu keşfedin yada harika oyun içi eşleşmelerde çevrimiçi oyunculara karşı savaşım edin.

Daha derinlemesine bir oyuna girerken, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve oyuncularla destansı 3’e 3 savaşlar için ekip oluşturun. Seviye atladıkça ve daha fazla güç kazandıkça, çarpışmalar sırasında karakterlerinizi ve silahlarınızı geliştirin.

 

Nulls Brawl Apk Son Sürüm

Oyun, Android Oyuncuları’nı kilidini açabileceğiniz ve onları harbe götürebileceğiniz çeşitli farklı oyun içi kişiliklerle tanışmamızı sağlıyor. Bununla birlikte, stratejiler ve yaklaşımlar söz mevzusu olduğunda kendinizi oldukça fazla farklı seçeneğe sahip bulacaksınız. Düşmanlara ve arazilere bağlı olarak, her kişinin benzersiz becerileri ve kabiliyetleri onları muayyen durumlarda son derece faydalı hale getirecektir. Özellikle takım dövüşleri söz mevzusu olduğunda doğrudur.

 

Nulls Brawl Apk

Her savaştan ilkin, karakterlerinizle beraber getirmek için çeşitli değişik silahlar ve bufflar da almanıza izin verilir. Her silahın kendine has güçleri olduğundan, düşmanlarınızı hızla alt etmek veya üstünlük sağlamak için yaklaşımlarınızı kolayca ayarlayabilirsiniz. Bufflara erişince, oyun hem de bir defa etkinleştirildiğinde savaşların gidişatını değiştirmenize izin verecek düzinelerce farklı güçlendirici ile beraber geliyor.

 

Nulls Brawl İndir

Nulls Brawl Alpha Apk Bunlardan bahsetmişken, oyun bununla beraber istediğiniz zaman dalabileceğiniz birden fazla oyun moduna sahip. Bunlar, kesinlikle entresan bulacağınız çeşitli oyunlarla hem solo bununla birlikte kooperatif zorlukları ihtiva eder.

 

Nulls Brawl Alpha Son Sürüm 35.139 Android İndir

Nulls Brawl Alpha Apk, grafikler ve oynanış açısından en sevdiğiniz oyunların harika bir yükseltmesidir. Bu nedenle, ne olursa olsun keyifli ve entresan bulacaksınız. Tabii ki, oyunun değiştirilmiş versiyonumuz olan Nulls Brawl Alpha ne olursa olsun ilginizi çekecektir.

 

Diğer Clash Oyunlarına Buradan Göz Atabilirsiniz
Clash of Clans Apk
Brawl Stars Apk
Clash Royale Apk
Clash Heroes Apk
Clash Quest Apk

İNDİRME LİNKLERİ

Nulls Brawl Alpha Apk İndir

How to install Nulls Brawl Alpha Apk , Nulls Brawl Alpha Apk Son Sürüm - Elmas Hileli Mod Son Sürüm 2021 APK?

1. Tap the downloaded Nulls Brawl Alpha Apk , Nulls Brawl Alpha Apk Son Sürüm - Elmas Hileli Mod Son Sürüm 2021 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir