Pk Xd Mod Apk İnewkhushi – Pk Xd Mod Apk Unlimited Money – Pk Xd Mod Apk Download

0.26.3

Kendi sanal dünyana hoş geldin!
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 3
Geliştirici
PlayKids Inc
Sürüm
0.26.3
Actualización
1 Nisan 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
162M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Pk Xd Mod Apk Kendi sanal dünyana hoş geldin! PK XD’nin bütün olayı eğlence. Pk Xd Mod Apk İnewkhushi oyunda avatar oluşturabilir, kendi evini inşa edebilir, yeni arkadaşlar edinip onlarla konuşabilir ve eğlenebilir. Pk Xd Mod Apk Unlimited Money sanal bir sadık dosta sahip olabilir, mini oyunlar oynayabilir ve daha birçok şey yapabilirsin!

Pk Xd Mod Apk Özel eşyalar almak ve evini, görünümlerini, sadık dostlarını ve eğlenceyi yeni bir seviyeye taşımak için mini oyunlara meydan okuyacağın bu açık dünya oyununda yeni maceralara çık.
Bu evreni keşfetmeye ve dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katılmaya hazır mısın?

pk xd mod apk
pk xd mod apk

İşte eğlenmek için yapabileceklerin:

AVATARINI OLUŞTUR
Pk Xd Mod Apk Senin karakterin, senin kuralların! Bir zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta istersen ejderha bile olabilirsin. Sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, köpekbalığı eldivenleri, ıstakoz eldivenleri, altın saç, eğlenceli sırt çantaları, inanılmaz güneş gözlükleri, havalı kıyafetler gibi eşyaları istediğin gibi bir araya getir.

SANAL SADIK DOSTUNU GELİŞTİR
Pk Xd Mod Apk Zaten evin, arkadaşların ve işin var… ama eğlence kendi sanal sadık dostunla beraber zirveye ulaşacak! Yaygından nadire sahiplenebileceğin hayvanlar arasında kediler, köpekler, domuzlar, inekler, bizonlar, kirpiler, rakunlar, timsahlar, su aygırları bulunuyor. Epey de varmış! Oyunda sana eşlik edecek birçok tatlı yaratık mevcut! Onlarla ilgilen ve yanı başında onları büyüt.

ARKADAŞLARINLA SOHBET EDİP DİNLEN
Pk Xd Mod Apk İnewkhushi Bu senin sanal dünyan! İstediğini yapabilirsin. Bu yüzden dünyayı keşfetmek ve meydan okumaların üstesinden gelmekle kalmayıp dalgaların üstünde dinlenmek, dondurma yemek, “güçlendirme” ile zıplamak, farklı hareket ve tarzlarla dans etmek gibi farklı aktiviteler deneyerek arkadaşlarınla ve komşularınla çok eğlenebilirsin!

HAYALİNDEKİ EVİ OLUŞTUR
Pk Xd Mod Apk İnewkhushi Evini inşa et, yeni eşyalar al ve istediğin gibi süsle. Seni hayal gücünden başka sınırlayabilecek bir engel yok! Bulut puf, dans matı, lav lambası, duvar kağıtları, pofuduk halı, oyuncu koltuğu, resimler, şahane bir şömine, kalp şeklinde balonlar, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve çok daha fazlasını oyunda bulabilirsin!

ARKADAŞLARINA ÇOK EĞLENCELİ MİNİ OYUNLARLA MEYDAN OKU
Pk Xd Mod Apk İnewkhushi ‘de her zaman yeni bir şeyler var! Her sezon mini oyunlar oyna ve görevleri tamamla. Altın kazanmak için Crazy Run’a ya da pizza teslimatı yapmaya ne dersin?

TOPLULUĞUN BİR PARÇASI OL
Oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimi sunabilmek için önerilerini can kulağıyla dinliyoruz.

Haberleri kaçırmamak için bizi takip et: @pkxd.universe

Video

Yenilikler

MUTLU BAHARLAR!
- Bahar sonunda PK XD'ye geldi!
- Yalnızca bu etkinlik sırasında kullanılabilecek yeni özel para birimiyle Bahar Mağazası'nda eşyalar satın alabilirsin.

YUMURTA AVI MİNİ OYUNU
- Arkadaşlarınla PK XD'nin işbirliğine dayalı ilk mini oyunu Yumurta Avı'na katıl! Yapay zekâ tüm oyunculara bildirim gönderdiğinde katılarak oynayabilirsin
- Yumurta Avı, Sadık Dost Yürüyüşü ve Crazy Run oyna, puanlar kazanarak özel ödülleri kap. Ama unutma, bunları sadece etkinlik sırasında yapabilirsin

İNDİRME LİNKLERİ

Download PK XD MOD APK 0.22.1 (Unlimited Money)

How to install Pk Xd Mod Apk İnewkhushi - Pk Xd Mod Apk Unlimited Money - Pk Xd Mod Apk Download APK?

1. Tap the downloaded Pk Xd Mod Apk İnewkhushi - Pk Xd Mod Apk Unlimited Money - Pk Xd Mod Apk Download APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir