Proov | Dijital Kimlik – Bedava İnternet Kazanma Uygulaması

1.16.3

Proov, farklı kurum ve kuruluşlardaki öğrenci, çalışan, kulüp üyeliği gibi kimliklerin diğer kurum ya da kuruluşlara kanıtlanmasını sağlayan; blokzincir teknolojisi (blockchain) ile geliştirilmiş bir dijital kimlik yönetim uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde sahip olduğunuz kimlikle farklı kurumlardan elde edebileceğiniz indirim ve kampanya gibi avantajlardan dijital kimlik doğrulaması ile yararlanabilirsiniz. Böylece evrak oluşturma gibi süreçlerle uğraşmadan size sunulan fırsatları hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
Geliştirici
Turktell Bilişim Servisleri A.Ş.
Sürüm
1.16.3
Actualización
April 14, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
159M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Proov, farklı kurum ve kuruluşlardaki öğrenci, çalışan, kulüp üyeliği gibi kimliklerin diğer kurum ya da kuruluşlara kanıtlanmasını sağlayan; blokzincir teknolojisi (blockchain) ile geliştirilmiş bir dijital kimlik yönetim uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde sahip olduğunuz kimlikle farklı kurumlardan elde edebileceğiniz indirim ve kampanya gibi avantajlardan dijital kimlik doğrulaması ile yararlanabilirsiniz. Böylece evrak oluşturma gibi süreçlerle uğraşmadan size sunulan fırsatları hızlı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Proov’da Kullanılan Blokzincir Teknolojisi Nedir?

İlk kez 2008 yılında Bitcoin ile hayatımıza giren Blokzinciri (blockchain), kriptografi kullanılarak bağlanan ve güvenli hale getirilen bloklar adı verilen, sürekli büyüyen bir kayıt listesidir. Zamanla gelişen blockchain kullanım alanlarından bir tanesi de dijital kimlik yönetimi ve doğrulaması olmuştur. Dijital ortamda önemli bilgilerin korunması ve doğrulanması noktasında özellikle kişisel verilerin gizliliği ve güvenliği açısından büyük avantaj sağlayan blokzincir teknolojisi, Proov uygulamasının da temelini oluşturmaktadır.

Blockchain teknolojisi ile kimlik doğrulaması yapabileceğiniz Proov uygulamasının birçok avantajı bulunmaktadır. Proov ile dijital ortamda kişisel bilgilerinizi nasıl ve ne zaman kullanacağınıza dair kontrol sahibi olursunuz. Blokzincir temelli Proov uygulamasının bir diğer avantajı ise yüksek güvenlik sunmasıdır. Kimlikleriniz yalnızca Proov uygulamasında güvenle korunur, sizin onayınız olmadan kişisel bilgileriniz herhangi bir kuruluşla paylaşılmaz. Kimliklerinizi kanıtlarken yalnızca sizin onay verdiğiniz kişisel bilgileriniz kanıt isteyen kuruluşla paylaşılır.

Dijital Kimlik Doğrulama Uygulaması Proov’un Kullanımı

Blockchain teknolojisi tabanına sahip Proov ile nerede çalıştığınızı ya da hangi üniversitede öğrenci olduğunuzu kanıtlamak için evrak talep etmek ya da hazırlamak yerine belgelerin kanıtlarını dijital ortamda talep edebilirsiniz. Size verilen kanıtları, dijital kimlik uygulaması olan Proov’a ekleyebilir ve ihtiyaç duyduğunuz anlarda hızlı ve güvenli bir şekilde dijital kimliğinizi kanıtlayarak size sunulan avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin, çalıştığınız kurumun çalışanlarına özel olarak başka bir kurumun avantaj sunduğunu varsayalım. Söz konusu avantajdan yararlanmak için kurumunuzun portalinde yer alan kimliklere özel QR kodu Proov’a okutup dijital olarak çalışan kimliğinizi ekleyebilirsiniz. Daha sonra size avantaj sunan kuruma kimliğinizi hızlıca kanıtlayabilir ve avantajdan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Blockchain Tabanlı Proov Uygulamasının Avantajları

Kimliklerinizi dijitalleştiren blokzincir tabanlı Proov’un başlıca avantajları ve özellikleri:

• Hızlı ve kolay giriş yapabilir, kimliklerinizi ekleyerek dijitalleştirebilirsiniz.
• Kişisel bilgi gizliliği kapsamında sizin onayınız olmadan, Proov haricinde hiçbir yerde kimlikleriniz kaydedilmez.
• Kimliklerinizi yalnızca kendiniz Proov uygulamasına ekleyebilirsiniz. Başkaları sizin dijital kimliklerinize ulaşamaz.
• ‘’Kimliklerim’’ sekmesinden eklediğiniz tüm kimliklerinizi hızlıca görebilirsiniz.
• ‘’Bana Özel’’ alanından size özel kampanyaları görebilir, kampanyalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.
• Birden fazla dijital kimliğinizi aynı anda kullanabilirsiniz.
• Hızlı ve güvenli dijital kimlik doğrulaması ile zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

Özetle; dijital kimlik yönetimi yapılabilecek Proov ile kendi verilerinizi kontrol altına alabilir; ilgili dijital işlemlerinizin güvenliğini, hızını ve efektifliğini arttırabilirsiniz. Hemen Proov’u indirebilir; hızlı ve kolay bir şekilde kimliklerinizi dijitalleştirerek, Proov uygulamasında yer alan avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Proov ile ilgili tüm soru, görüş ve önerilerinizi bize “info@proov.net” üzerinden iletebilirsiniz.

Diğer detaylara https://proov.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava internet kazanmak için yapmanız gereken Proov android indir seçeneğine tıklamanız yeterli. Yeni çıkan Proov Android 2021 indir** uygulaması sayesinde bedava internet kazanma fırsatına erişebilirsiniz.

Proov android uygulaması sitemize ekledik. Aşağıdaki linkten hemen indirip hemen bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki nasıl yapacağız?

Proov ile Bedava İnternet Kazanma

Uygulamayı indirerek hemen giriş yapıyoruz. E-devlet üzerinden almış olduğunuz öğrenci belgesini sisteme yüklüyoruz. Her hafta sizlere özel kampanya ile 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet veren uygulamalar kategorisinde şimdiden yerini almış durumda.

Yenilikler

Artık çipli resmi kimliklerinizi daha kolay ekleyebileceksiniz.

Proov’a eklediğiniz kimliklerinize dair güvenlikle ilgili endişelerinizi gidermek için kimliklerinizin sadece Proov uygulamasında olduğunu, herhangi bir kurumun veri merkezine kişisel bilgilerinizin ulaşmadığını ya da kaydedilmediğini tekrar belirtmek isteriz. Biz Proov’u kişisel verilerinizi korumak için blokzincir teknolojisi ile geliştirdik. Sizin onayınız olmadan hiçbir kişisel verinizin paylaşılmadığından emin olabilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

Bedava internet uygulaması android Bedava internet uygulaması ios

How to install Proov | Dijital Kimlik - Bedava İnternet Kazanma Uygulaması APK?

1. Tap the downloaded Proov | Dijital Kimlik - Bedava İnternet Kazanma Uygulaması APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir