Psiphon Pro Apk, Psiphon Pro Apk İndir – Ücretsiz VPN Uygulaması, The Internet Freedom VPN

327

4.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Psiphon Inc.
Sürüm
327
Actualización
August 24, 2021
Gereksinimler
4.0 and up
Boyut
28M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Psiphon Pro Apk, en sevdiğiniz haber kanallarına ve sosyal medya platformlarına sınırsız erişim sağlar. Psiphon Pro apk indir, doğası gereği, sizinle İnternet arasında güvenli, özel bir tünel oluşturarak halka açık WiFi erişim noktalarını kullanırken sizi korur. Psiphon Pro, İnternette gezinmek için en iyi VPN programıdır.

Psiphon Pro provides you with unrestricted access to your favorite news channels and social media platforms. Psiphon Pro, by its very nature, protects you when using public WiFi hotspots by establishing a secure, private tunnel between you and the Internet. Psiphon Pro is the greatest VPN program for getting around the Internet.

Psiphon Pro gives you unprecedented access to your favourite news broadcast or social media platforms. By its nature, Psiphon Pro also protects you when accessing WiFi hotspots by creating a secure, private tunnel between you and the Internet. Psiphon Pro is the best VPN tool for accessing everything on the Internet.

Features:
• Global network featuring thousands of servers and diverse entry points, keeping you connected at all times
• No registration required, just download and connect for free
• Wider selection of protocols than a VPN, offering unparalleled access to everything on the Internet through our global Psiphon server network
• In-app usage stats
• Configuration options – make Psiphon your own VPN with customized proxy settings
• Choose which apps to exclude from the VPN tunnel
• Open-source, peer-reviewed and trustworthy. Find out more at https://github.com/Psiphon-Inc/psiphon, and read a full audit here – https://psiphon3.net/assets/Psiphon-3-iSEC-Partners-v1.1-08-2014.pdf

You can pay a subscription fee through Google Play to remove ads and enjoy a further optimized use of Psiphon Pro, the best VPN out there.

Psiphon Pro gives you unprecedented access to your favourite news broadcast or social media platforms. By its nature, Psiphon Pro also protects you when accessing WiFi hotspots by creating a secure, private tunnel between you and the Internet. Psiphon Pro is the best VPN tool for accessing everything on the Internet.

Psiphon Pro, en sevdiğiniz haber kanallarına ve sosyal medya platformlarına sınırsız erişim sağlar. Psiphon Pro, doğası gereği, sizinle İnternet arasında güvenli, özel bir tünel oluşturarak halka açık WiFi erişim noktalarını kullanırken sizi korur. Psiphon Pro, İnternette gezinmek için en iyi VPN programıdır.

Psiphon Pro Apk Özellikleri

• Kayıt gerekli değildir; sadece ücretsiz olarak indirin ve oturum açın

• Binlerce sunucuya ve çeşitli giriş noktalarına sahip küresel ağ, her zaman bağlı kalmanızı sağlar

• Uygulama içi kullanım ölçümleri

• Yapılandırma seçenekleri – özelleştirilebilir proxy ayarlarıyla kendi VPN’nizi Psiphon’u oluşturun

• Hangi uygulamaların hariç tutulacağını seçin VPN tüneli

• Küresel Psiphon sunucu ağımız aracılığıyla İnternet’teki her şeye rakipsiz erişim sağlayan bir VPN’den daha fazla protokol Açık kaynak kodlu, hakemli ve güvenilirdir.

Psiphon Pro Sınırsız Hız APK

Psiphon’un sansür atlatma teknolojisi, dünya çapında 200 ülkeden milyonlarca kişi tarafından erişilemeyen veya geleneksel hizmet sağlayıcılar tarafından kısıtlanan web sitelerine erişmek için kullanılmaktadır. Psiphon, nerede olursanız olun kısıtlanmış, yasaklanmış veya erişilemeyen web sitelerine erişmenize olanak tanır. Bugün en sevdiğiniz medyaya erişemiyorsanız veya açık kablosuz bağlantılarınıza Ekim ayında bir koruma katmanı eklemek istiyorsanız, Psiphon ücretsiz İnternet’e erişmek için en iyi araçtır.

Psiphon Pro Yükle

İnternet sansür yasası, tıpkı bizde olduğu gibi birçok ülkede de yürürlüktedir. Farklı IP adresleri ile kullanıcılar bilgi toplamak istedikleri web sitelerine erişebilirler. Örneğin Wikipedia maalesef geçen yıla kadar ülkemizde yasaktı.

Bu tür engeller gençlere yardım etmekten çok zarar verir. Bilgi arayan kişiler çeşitli kaynaklara erişememektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir