Raft Survival Apk Hile , Raft Survival Apk Son Sürüm – Para Hileli Mod

1.173

Ocean Nomad, yeni düşmanları, öğeleri, rpg unsurları, bir adada hayatta kalma ve bir gemide okyanus keşfi ile okyanus hayatta kalma oyunları köpek balığı serisinin yeni bir sürümüdür. Denizde hayatta kalmak için salınızı geliştirin ve geliştirin, köpek balıklarından koruyun ve etrafındaki engin dünyayı keşfedin. Birine yuvarlanan tüm harika gemide hayatta kalma oyunları denizde!
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
TREASTONE LTD
Sürüm
1.173
Actualización
23 Nisan 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
91M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Raft Survival Apk Ocean Nomad, yeni düşmanları, öğeleri, rpg unsurları, bir adada hayatta kalma ve bir gemide okyanus keşfi ile okyanus hayatta kalma oyunları köpek balığı serisinin yeni bir sürümüdür.Raft Survival Apk Hile  Denizde hayatta kalmak için salınızı geliştirin ve geliştirin, köpek balıklarından koruyun ve etrafındaki engin dünyayı keşfedin. Birine yuvarlanan tüm harika gemide Raft Survival Apk Son Sürüm hayatta kalma oyunları denizde!

Raft Survival Apk Özellikler:

☆ yüzlerce silah ve eşya
☆ açık dünya keşif
☆ gerçekçi 3D HD – grafik
Adalar üzerinde ☆ hayatta kalma
☆ iyileştirilmiş sal yapı

raft survival apk
raft survival apk

Raft Survival Apk Kıyamet hayatta kalmak için ipuçları:

🌊 Eşyalarınızı ve kaynaklarınızı kanca ile yakalayın

Raft Survival Apk Köpekbalığı oyunlarında çok sayıda yararlı kaynak burnunuzun altında. Etrafta yüzen sandık ve variller, denizde gemide hayatta kalma denizde için her zaman hayati kaynaklar içerir ve enkazlar hayatta kalma oyunları denizde sal bina için gerçekten iyi bir malzemedir. Salın savunması için eşya, alet ve silahlar bile bulabilirsin, o yüzden çeneni atmaya devam et!

🔫 Zanaat silahları ve zırhları

Bir av kolayca kuralları değiştirmek ve köpekbalığı hayatta kalma denizde bir avcı olabilir. Yüzlerce tabanca, iki elli bıçak silahı ve zırh parçaları arasında sizi zorlayan bir seçim yapın. Mükemmel bir cephanelik yapın ve her zaman savaşa hazır olun.

⛵️ Saldırıyı savun

Raft Survival Apk Çifte çaba ile hayatta kalma denizde için evrim geçirmeye ve savaşmaya hazır olun, şimdi başa çıkmak için bir sorun daha var. Köpekbalığı artık diğer kurtulanlardan yüzücüler tarafından katılıyor ve salona saldırma konusunda hevesli. Hiçbir erkek bir köpekbalığı evcilleştiremez ve kaçacak bir yer yoktur, bu yüzden bütün gece ve gündüz çekim ve sallanma için hazırlanın!

🔨 Oluştur ve yeni sürüme geçir

Raft Survival Apk Okyanusta gemide hayatta kalma adada suyun evinizdeki durumuna dikkat edin. Güvende hissetmek için çatı veya duvarsız birkaç ahşap tahta bir araya getirmek yeterli değildir. Yaratıcı olun ve serbest ve genişlikte sallanmayı genişletin, çünkü hayatta kalma oyunları denizde simülatör oyunlarında bina için tek sınır sizin hayal gücünüzdür. Ayrıca, balık tutma, depolama alanı uzantısı için, okyanusta hayatta kalmanıza yardımcı olmak için yüzen barınağı iyileştirebileceğiniz birçok yenilik var.

🛶 Okyanusu keşfedin

Raft Survival Apk Hiç bitmemiş bu ormanda orman ormanları, orman ve hayvan evcil hayvanlarıyla toprak kaybetti mi hiç merak ettiniz mi? Adadaki hayatta kalma adada ücretsiz bir harika özelliği şimdi bu bir uygulanır. Boşta oturmayın – etraftaki okyanusu ve adaları keşfetmeye cesaret edin. Neyi saklıyorlar: Yahudi çağı ya da eski bir uçak enkazından gelen korku ya da görkem, ortaçağ royale hazineleri ya da vahşi kaplanlar ve korkunç dinozorlar? Köpekbalığı oyunlarında onlara yelken açmak için bir gemiye veya bir gemiye ihtiyacınız olmaz – basit bir tekne yapacak ve yıldızlar sizin rehberiniz olabilir.

🌋 Kıyamet hikayesini öğrenin

Raft Survival Apk Bilinmeyen yıkıcı bir felaket, dünyayı sonsuz bir okyanusa çevirdi ve son hayatta kalma adada, evlerini bulma hayali gibi hapishanedeki dağınık adalara kilitlendi. Sal oyunlarımızın arayışı, onları bulmak ve olanların gerçekliğini keşfetmek, hayatta kalabilen ve onlara katılabilecek başka insanları bulmak.

🦈 Salda hayatta kalın

Raft Survival Apk Çevrimdışı hayatta kalma simülatör oyunlarımızın en son sürümü, herkes şaşırtacak, evrim geçirmiş düşmanlar, yeni öğeler ve diğer özellikler ile doludur. Ocean Nomad’ı indirin ve destansı bir hayatta kalma serüvenine katılın. Hiçbir wifi veya internet bağlantısı olmadan oyna, olabildiğince son günler ve sonuçları çevrimiçi arkadaşlarla paylaş!

Hungry Shark World Apk Hile , Hungry Shark World Apk Para Ve Elmas Hilesi İndir ,Yeni 2021*

Yenilikler

Fix minor bugs
Minor balance fixes

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.