Raid Shadow Legends Apk , Raid Shadow Legends Apk Hile , Raid Shadow Legends Apk Mod İndir

4.10.2

Battle your way through a visually-stunning mythical RPG realm with hundreds of Champions from 14 playable factions.
Apk İndir
4.8/5 Oylar: 6
Geliştirici
Plarium Global Ltd
Sürüm
4.10.2
Actualización
April 19, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
150M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Raid Shadow Legends Apk , Raid Shadow Legends Apk Hile – RAID: Shadow Legends Hileli Mod Apk İndir

Raid Shadow Legends Apk 14 oynen temelbilir hizipten yüzlerce Şampiyonla görsel açıdan çarpıcı bir efsanevi RPG aleminde savaşın.Raid Shadow Legends Apk Hile Teleria dünyasını kurtarmak için, en efsanevi savaşçılarını ışık ve karanlığın güçlerinden almanız gerekecek. Raid Shadow Legends Apk Mod Onları beraber savaşmak, onları canlı silahlara dönüştürmek ve şimdiye kadar görülen en büyük PvP baskın partisini bir araya getirmek için eğitmelisiniz.

Raid Shadow Legends Apk 1 milyondan fazla Olası Şampiyon yapısı ile RAİD, diğer MMORPG dövüş oyunlarında eşsiz bir taktik ölçeği sunuyor. Şimdi indirerek maceranıza başlayın!

Raid Shadow Legends Apk Savaşa katılın ve senenin en iyi çok oyunculu RPG oyunlarından birini yaşayın.

DERİN RPG ÖZELLİKLERİNİN TADINI ÇIKARIN

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARI TOPLAYIN
Gacha collecting ile 14 hizipten 500’den fazla savaşçı toplayın. Düşmanlarınızı yenmek için büyücüler, şövalyeler, Elfler, Ölümsüzler ve daha fazlasından oluşan dengeli PvP ve PvE takımlarını toplayın – sonra onları yanınıza alın!

Raid Shadow Legends Apk DESTANSI PATRON SAVAŞLARINDA SAVAŞIN
Yağma, XP ve özel Şampiyon damlaları için düzinelerce zorlu pve patronunu yen! Daha sonra, klasik RPG tarzında, daha kuvvetli dişli için onları tekrar dövün.

Raid Shadow Legends ApkÇOK OYUNCULU PVP ARENASIYLA YÜZLEŞİN
Rol yapma oyunlarından bir mola verin ve özel ekipmanların kilidini açmak ve PvP sıralamasına tırmanmak için diğer oyuncularla yüz yüze savaşın. İki takım içeri giriyor-yalnızca bir tane çıkıyor.

Raid Shadow Legends Apk VİSSERAL 3D SANAT ESERİNİ HİSSEDİN
Güzel, bütünüyle görselleştirilmiş 3D kahramanlar, zırhlarındaki çatlaklara kadar çarpıcı ayrıntılar sunar. Binlerce benzersiz beceri ve saldırı animasyonu ile canlı ortamlarda savaşmalarını izleyin.

KALENİZİ GELİŞTİRİN VE YÖNETİN
Parçalarınızı yönetmek, Şampiyonlarınızı eğitmek ve onları zindan koşuları, çok oyunculu arena savaşları ve hikaye kampanyası için hazırlamak için kendi kişisel kalenizi yükseltin.

ÖDÜLLENDİRİCİ STRATEJİK RPG OYUNUNUN TADINI ÇIKARIN
Zor kararlar verin ve şampiyonlarınızı görevlerinde onlara yardımcı olmak için kuvvetli eserler ile donatın. Onları savaşta yönlendirirken yıkıcı özel becerileri, AOE saldırılarını, iyileştirici güçleri ve daha fazlasını açıklığa kavuşturmak için onları sıralayın.

Raid Shadow Legends ApkBÜYÜK PVE KAMPANYA HARİTAMIZI TEMİZLEYİN
Genişleyen, bütünüyle sesli bir hikaye kampanyasına yayılmış 12 harika RPG lokasyonunda yapılan epik karanlık fanteziyi yaşayın.

Raid Shadow Legends Apk SORUNSUZ OTOMATİK OYNATMAYI YAŞAYIN
MMORPG oyunları bir slog olmamalı! Taşlama için daha az zaman harcamak ve keşfetmek için daha fazla zaman harcamak için seviyeleri otomatik şekilde oynatın.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

* Öğeler bu MMORPG gacha oyununda satın alınabilir. Bazı ücretli öğeler, öğenin cinsine bağlı şekilde iade edilmeyebilir.
* Raid Shadow Legends Apk İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Ukraynaca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince, Korece, Türkçe, Japonca ve Portekizce dillerinde mevcuttur. Rol oynamanın en temel dilinizde daima daha sürükleyici olduğunu anlıyoruz!

Video

Yenilikler

New in 4.10.2:

FEATURES:
- New Doom Tower Rotation. 2 New Bosses - the Celestial Griffin and the Eternal Dragon - with exclusive Materials to win and 2 Doom Tower Artifact Sets to craft!
- 4 New Epic Champions and 2 Legendary Champions.

CHANGES, FIXES, IMPROVEMENTS:
- Doom Tower Rankings will now be ranked by the number of turns taken, not time taken.
- Clan Improvements. Clan filters and sorting, Quick-Join, as well as the ability to promote your Clan to find new Members!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.