Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm , İndir Retro Brawl Apk 2021

11.112

Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm Retro Brawl
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 8
Geliştirici
Supercell
Sürüm
11.112
Actualización
Şub 15, 2021
Gereksinimler
11.112
Boyut
81.4 MB

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Retro Brawl Apk Son zamanlarda neredeyse kalıcı olarak kaç performans sergilediğini gördük. Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm ile tüm getiriyor, ve oyuna giren görüşlerin sayısı görüntülenebilir.Oyun birçok yenilik ekledi ve kesinlikle vücudunuzda temiz hava var gibi görünüyor.İndir Retro Brawl Apk 2021 Sadece bu değil, aynı zamanda Bola passage gibi bir yenilik.

Retro Brawl Apk Her şeyden önce, oyun kahramanlar ve canavarlar temasına odaklanır. Amaç bir oyun ortamı yaratmaktır. Ekipleri kimin desteklediğini belirleyecek bir sayfa oluşturun.

Retro Brawl Apk Hakkında

Retro Brawl Apk temelde sadece 3v3 Turnuvaları alabileceğiniz bir turnuvadır, bu da İsabetçilerin oyunun ilk versiyonundan oynayabileceği bir turnuvadır! En iyi 3, en iyi ve en iyi dekorasyon saldırı ödülü olacak. Çünkü piyango, başka bir oyun taşlar ile oynanır. Biletler turnuvanın başlamasından 30 dakika önce halka açıktır.

retro brawl apk
retro brawl apk

Retro Brawl Stars, eski Brawl stars tarzında özel bir ev sahibi. Yeni oyuncular bu tasarımı hatırlamıyor, oyun gelişmeye devam ediyor ve son tasarım değişikliği 2020’de gerçekleşti. Bu, arayüz geliştirmenin ilk aşamasıdır.

Bu orijinal Brawl Stars oyunu kesmek için bir uygulama değildir. Başarısızlık olasılığı ve oyunun süreci orijinalinden farklıdır. Oyun tartışmalı spor yıldızlarının hayranı olan bir adam tarafından yaratıldı.

Oyun özellikleri:

 • En beğendiğiniz Brawl Stars savaşçılarından 43’ü: Shelley, Brock, Mortis, 8-bit, vb.
 • Güzel grafikler
 • Birçok dil
 • Sık güncellemeler
 • Kasaları açmak için madeni para ve ziynetler (kristaller) toplayın
 • Güncellemede tüm geri bildirimleriniz ve önerileriniz dikkate alınacaktır.

Oyun için yeni görünümler neler?

Retro Brawl Apk Yeni yılın başından beri çok fazla görünüm gördük. Sezonun başında ilk yayın oldu ve canavarlar yaz temasına devam etti.

İlk cilt Alan Max, Brooks ve losing idi. Brock, Brock pass’ta sunulan ödülleri yükselttiğinde, skin Max birkaç günlüğüne satışa sunulacak.

Kurallar

 • Lütfen ev sahibinize ve diğer katılımcılara saygı gösterin. Kötü niyetli davranış bildirilirse, turnuvadan diskalifiye edileceksiniz.
 • Lütfen kayıt ve turnuva için zamanında gidin. Siz ve takımınız gelmediğiniz için diskalifiye edileceksiniz.
 • Etkinliğekatılabilmek için sizin ve tüm oyuncu arkadaşlarınız kayıt olmalısınız.
 • Oyun içi adınız kayıtlı adla eşleşmelidir. İkisi farklıysa, diskalifiye edileceksiniz.
 • Tüm dünyada yasaklanan savaçlar şunları içerir: Tick, 8-Bit, Emz, Rosa, Darryl, Penny, Carl, Piper, Pam, Frank, Bibi, Tara, Gene, Leon ve Sandy. Böyle bir vurucular ile oynamak, mevcut oyunda anlık bir kayba yol açar.

Not:

Retro Brawl Apk Bu, taraftarlar tarafından” Brawl Stars ” In Zaferini ve tanınmasını sınırlamayan kar amacı gütmeyen bir uygulamadır. Bu uygulama bir görüntü değildir ve Supercell tarafından desteklenmemektedir. Uygulamanın adı, açıklaması ve anahtar kelimelerine yapılan tüm referanslar yalnızca potansiyel kullanıcıları uygulamaya göstermek için kullanılır.””Supercell markasına saygı duyuyoruz ve hiçbir marka ihlali bildirilmedi.

Nasıl katılınır

 • Turnuva detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için Tartışma’daki # Turnuva-Bilgileri metin kanalını ziyaret edin.
 • Turnuvaya katılmak için #TournamentLobby kanalına kaydolun
 • Turnuva teknesi size direk bir mesaj gönderir. Sanata Katıl<dm’deki oyundaki=”” kullanıcı=”” adınız=””>
 • Turnuvaya başarı ile kayıt oldunuz.</dm’deki>

Fiyat

1. Takım: 2. Bir sonraki grup için 2. 10: 5 * sigam’dan hediye kartı ödülleri * ödüller almak 1-3 iş günü sürer

Apk nasıl indirilir ve kurulur?

retro brawl apk indir son sürüm
retro brawl apk indir son sürüm
 • İlk olarak, Apk’nin orijinal sürümünü kaldırın.
 • Daha sonra İndir düğmesine tıklayarak Mod APK’yi indirin.
 • Cihaz ayarlarınıza gidin ve bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 • İndirme bölümüne geri dönün ve yüklenenlerden “Yükle” düğmesine dokunun.
 • Kurulum süreciniz doygun hale gelecektir.
 • Kurulum tamamlandıkta hemen sonra uygulamayı açabilirsiniz ve ardından oyuna girin ve keyfini çıkarın.

Sonuç

Retro brawl Apk eylem kategorisinde en iyi uygulamalar. Sen görünümleri, silah ve çok daha fazlası bir sürü alabilirsiniz. Bu Android cihazlar için güvenli bir uygulamadır. Bu Apk test edilmiştir. Bu uygulamayı arkadaşlarınız ve ailenizle indirin, oynayın ve paylaşın.

Gözden Geçirmek

1 kullanıcı: oyundaki en iyi grafikler ve en iyi film müziği, hikaye ve kullanıcı arayüzü ile çok heyecan verici. Kullanımı kolaylaştıran güzel atmosferini seviyorum.

Kullanıcı 2: karakter tasarımı ve oyunun oynanışı çok iyi, müzik de iyi, bazı kostümler ve oyun da ücretsiz bir dağıtım olarak sunuluyor, dezavantajı kostümlerin oldukça pahalı olmasıdır.

Retro-brawl Apk tarafından eğlendirilmedi mi? Belki de içerik oluşturmada biraz monoton olan, ancak her şeye ve herkese ses verebilecek diğer uygulamaları takip etmenin zamanı gelmiştir. Sanki bir uygulamadan bahsediyor gibi.

Among Us Airship Map MOD APK , Friday Night Funkin Apk, Nulls Brawl Alpha Apk, Tentacle Locker APK, Kunoichi Trainer Mod Apk gibi bir uygulamadan bahsediyoruz.

İndir Retro Brawl apk denilen Retro Brawl dosyası ve Android için geliştirici şirket uygulaması . Retro Brawl apk 11.112 Android APK’NIN en son sürümünü indirin ve ardından Android telefonunuza yükleyin.

Retro Brawl Apk Android için bir oyundur, doğrudn Android için Retro Brawl APK’NIN en son sürümünü indirin. Retro Brawl Apk ücretsiz olarak dağıtılan ve kök olmadan çalınabilir Retro Brawl Apk için bir oyundur.

Retro Brawl Android model 4.1 ve üstü ile Android cihazınıza indirilebilir ve yüklenebilir. Bu oyunu en sevdiğiniz tarayıcıyla indirin ve oyunu yüklemek için Yükle’yi tıklayın. İndirmek için en kolay ve en hızlı cungseo Retro Brawl APK indirin.

Cungseo, kullanıcıların çeşitli Android oyunları için çeşitli APC modellerini indirebilecekleri bir web sitesidir. Site, APK dosyalarının popüler ve güncellenmiş sürümlerini sunmaktadır.

İNDİRME LİNKLERİ

Retro Brawl Apk 11.112 (81.4 MB)

How to install Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm , İndir Retro Brawl Apk 2021 APK?

1. Tap the downloaded Retro Brawl Apk İndir Son Sürüm , İndir Retro Brawl Apk 2021 APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir