Roblox Apk Robux , Roblox Apk Robux Hilesi , Roblox Apk Mod , New 2021*

2.472.420209

* SADECE SINIRLI SÜRE İÇİN (15 Nisan – 20 Mayıs): Metaverse Şampiyonları topluluk etkinliği yayında! Roblox'da en sevdiğin şampiyonları topla ve 180'den fazla eşsiz deneyimde çok sayıda özel öğe toplamak için bir göreve başla. Kimin şampiyonu hüküm sürecek? *
Apk İndir
3.9/5 Oylar: 7
Geliştirici
Roblox Corporation
Sürüm
2.472.420209
Actualización
15 Nisan 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
97M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Roblox Apk en sevdiğin şampiyonları topla ve 180’den fazla eşsiz deneyimde çok sayıda özel öğe toplamak için bir göreve başla. Roblox Apk Robux Kimin şampiyonu hüküm sürecek? Roblox Apk Robux Hilesi oyun oynamanı, yaratıcı olmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca oyuncuya katıl ve küresel bir topluluk tarafından oluşturulan, sonsuz çeşide sahip dünyaları deneyimle!

Roblox Apk Zaten hesabın var mı? Var olan Roblox hesabınla giriş yap ve hemen oyna!

Roblox Apk KEŞFEDİLECEK MİLYONLARCA DÜNYA

Destansı bir rol yapma macerasına hazır mısın? Dünya genelinde rakiplerle mücadele etmek ister misin? Ya da sadece arkadaşlarınla çevrimiçi takılıp sohbet etmek mi istersin? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi demek, her gün oynayacak yeni ve heyecan verici şeyler demek.

Roblox Apk İSTEDİĞİN ZAMAN, İSTEDİĞİN YERDE BERABER OYNA

Eğlenceyi devam ettir. Roblox, platformlar arası tam desteğe sahiptir; yani bilgisayarlar, mobil cihazlar, Xbox One veya VR başlıklarıyla oynayan arkadaşların ve milyonlarca diğer kişiyle beraber oynayabilirsin.

HAYAL EDEBİLECEĞİN HER ŞEY OL

Roblox Apk Yaratıcı ol ve eşsiz tarzını göster! Avatarını bir sürü şapka, tişört, surat, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Sürekli genişleyen bir öğe kataloğu sayesinde oluşturabileceğin görünümlerin sınırı yok.

ARKADAŞLARINLA SOHBET ET

Roblox Apk Sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınla takıl!

Video

Yenilikler

Roblox'un daha iyi çalışması için düzenli olarak güncellemeler yayınlıyoruz. Bu güncellemeler, hız ve güvenilirlik sağlamak için çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.