Romance Club Mod Menu Apk – Romance Club Mod Menu Apk Lenov – Romance Club Mod Menu Apk Moddroid

1.0.7922

Romantizm Kulübü kendi seçimlerinize göre oyununun gidişatını yönetebileceğiniz bir tür simülasyon oyunudur. İçerisinde farklı romantik hikayeler mevcuttur. Hikayenin baş kahramanı olarak olayların gidişatını siz belirliyorsunuz. Görünümünüzü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Erkek veya kız karakterlerle romantik buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk, macera ve dram üçlüsünü hissedebileceğiniz oyunda, bazı zamanlar çok önemli kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Hikayeler bölüm bölüm olarak tasarlanmıştır. İstediğiniz bölümü oynayabilir ve karakterinizi kendinizle özdeşleştirebilirsiniz. Oyun çoğu insan tarafından çok sevilmiştir.
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Your Story Interactive
Sürüm
1.0.7922
Actualización
27 Mart 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
23M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Romantizm Kulübü kendi seçimlerinize göre oyununun gidişatını yönetebileceğiniz bir tür simülasyon oyunudur. İçerisinde farklı romantik hikayeler mevcuttur. Hikayenin baş kahramanı olarak olayların gidişatını siz belirliyorsunuz. Görünümünüzü kendinize göre özelleştirebilirsiniz. Erkek ya da kız karakterlerle romantik buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk, macera ve dram üçlüsünü hissedebileceğiniz oyunda, bazı vakitler çok önemli kararlar vermek mecburiyetinde kalacaksınız. Hikayeler bölüm bölüm olarak dizayn edilmiştir. İstediğiniz bölümü oynayabilir ve karakterinizi kendinizle özdeşleştirebilirsiniz. Oyun çoğu insan tarafından çok sevilmiştir.MOD 1 : Sadece giysiler bedava dağıttığı: tüm ücretli seçimler artık bedava dağıttığıdir (bazı seçimlerden sonra garip semboller görünebilir.)

TAVSİYE EDİLEN MOD 2: MOD açılınca hile aktifleşir Mod menüsü: Oyuna başladıktan sonra, bedava dağıttığı seçimleri etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın. Sol alt düğmeye tıkladıktan sonra en temel menüden bedava dağıttığı kahve ya da Diğer uygulamaların üstünde görüntüleyin.

MOD 4: Ücretsiz Premium Seçenekler (aşağıda belirtilen notları okuyun)
• Reklam Yok (ilk görünüm dışında, oyunu yeniden başlatmadığınız sürece)

Notlar: Ne yazık ki, bölümün tüm metnini kodlanmış bir metne dönüştürebilen bedava dağıttığı premium seçimlerle ilgili bilinen bir hata var ve bu, bu MOD’un dezavantajıdır, ancak bölümü bitirdikten sonra tekrarlayabilir ve okuyabilirsiniz.

Yenilikler

- Avım Sensin, 3.sezonun 3, 4. ve 5.bölümleri eklenmiştir
- Göklerin Sırrı, 3.sezonun 10. ve 11.bölümleri eklenmiştir
- Söğüt Ağacı Efsanesi, 2.sezonun 10. ve 11.bölümleri, 3.sezonun 1.bölümü eklenmiştir
- Drakula. Bir Aşk Hikayesi, 2.sezonun 2.bölümü eklenmiştir
- Valkürün Yolu, 1.sezonun 9. ve 10.bölümleri eklenmiştir
- Devlerin Öfkesi, 1.sezonun 3., 4. ve 5.bölümleri eklenmiştir
- Sophie’nin On Dileği, 1.sezonun 3. ve 4.bölümleri eklenmiştir

İNDİRME LİNKLERİ

İndirme Linki

How to install Romance Club Mod Menu Apk - Romance Club Mod Menu Apk Lenov - Romance Club Mod Menu Apk Moddroid APK?

1. Tap the downloaded Romance Club Mod Menu Apk - Romance Club Mod Menu Apk Lenov - Romance Club Mod Menu Apk Moddroid APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir