Selçuksports Apk İndir, Selçuksport Apk, Selçuksports Apk Son Sürüm İndir **2021**

1.8.8.1

Gerekli Bağlantıları
Bekle 15s

How to install Selçuksports Apk İndir, Selçuksport Apk, Selçuksports Apk Son Sürüm İndir **2021** APK?

1. Tap the downloaded Selçuksports Apk İndir, Selçuksport Apk, Selçuksports Apk Son Sürüm İndir **2021** APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

İptal Et
10/5 Oylar: 5

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Selçuk Sports apk, canlı maç uygulamasıdır. Canlı ya da oynamış maçların takibi için oldukça yeterli bir uygulama olan Selçuksport Apk, son derece kullanışlıdır. Maç olarak adlandırsak da içerisinde film, müzik, belgesel alanın da da kanallar bulunmaktadır. Selçuksports ios için sürümü şuan bulunmamaktadır.

Uygulama 8 Ocak 2021 tarihinde çıkmıştır. Bu kısa sürede kullanımı hızlı bir şekilde artmıştır. Son güncellemesi 22 Mart 2021 tarihinde yapılmış ve sorunsuz kullanım sağlamaktadır.

Selçuk Sports HD uygulaması spor severler için büyük bir nimettir. Uygulamayı telefonunuza indirerek bildirim seçenekleri ile haberdar olmak istediğiniz maçlar hakkında mesajlar alabilirsiniz. İş ya da farklı bir eğlence de iken takımınızın maçını takip edemiyorsunuz ve sadece skor bilgisine sahip olmak için bildirim özelliği tam size göre. Futbol, basketbol ya da voleybol her türden spor maçlarını buradan takip edebilirsiniz. Kırmızı ve sarı kartlardan, transfer sonuçları, yaralanmalar, maç esnasındaki değişiklikler ya da takım hakkında ki gelişmeler gibi maçlar hakkında her konu da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygulamanın telefonunuzda kapladığı alanda oldukça azdır. 42 megabayt olarak hesaplanan bir alana sahiptir. Donma ya da yüklenme sorunları ile karşılaşmanız imkansızdır. Görüntü kalitesi olarak HD hizmet vermektedir.

Selçuk Sports HD maçlarınızın izlenmesini daha da keyifli hale getirecek bir özelliğe de sahip. Maç öncesinde ya da maç oynanma esnasında maçlar hakkında skor tahminleri yaparak oranlarını yazabiliyorsunuz.

Uygulamayı farklı türden cihazlardan yükleme yaparak da kullanabilirsiniz. Telefona göre daha büyük ekrana sahip tablet, bilgisayar ya da televizyon ile de HD görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.  Maç konusunda mükemmel olan uygulama her ülkeden liglerin kanallarını içerdiği için yerli yabancı bütün maçları izlemenizi sağlamaktadır.

Kullanıcıların yaptığı yorumlar doğrultusunda indirmeniz gereken bir uygulamadır. Ücretsiz indirme sağlaması ile de oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. İndirme sırasında ayarlar kısmından bilinmeyen kaynaklara erişim kısmını izin ver olarak ayarlayarak telefon ya da başka cihaza kolaylıkla indirebilirsiniz. Yerli bir yazılıma sahip olup ana dili Türkçedir. Problem yaşadığınız takdirde sorun bildir kısmından kolaylıkla çözüme ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.