Shadow Fight 2 Apk Oyun İndir Club – Shadow Fight 2 Apk Oyun İndir Club 2020 – Shadow Fight 2 Apk Para Ve Elmas Yeni 2021*

2.11.1

40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta!
Apk İndir
3.7/5 Oylar: 6
Geliştirici
Nekki - Action and Fighting Games
Sürüm
2.11.1
Actualización
5 Nisan 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
141M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Shadow Fight 2 Apk 40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta!Vektörün yaratıcılarından: Shadow Fight 2 Apk Oyun İndir Club parmak ısırtan bir klasik dövüş ve RPG karışımıdır. Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Düşmanlarınızı ez, iblis patronların aşağıla ve Gölgeler Kapısı kapatan sen ol. Shadow Fight 2 Apk Oyun İndir Club 2020 Zafere ulaşmak için tekme , yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var…

 

shadow fight 2 apk
shadow fight 2 apk

Shadow Fight 2 Apk -Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar işlenen destansı mücadele dizileri içinde kaybolma zamanı.

-Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.

– Yer Altına gir ve korkusuz bosslara karşı arkadaşlarla savaş!

Shadow Fight 2 Apk – Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi ve tehditkar şeytanların olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu.
Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh,sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

Shadow Fight 2 Apk Dövüş Başlasın!

Video

Yenilikler

*Birçok hata düzeltmesi yapıldı
*Kullanıcı deneyimi ayarlaması ve ince ayarlar yapıldı
*Oyunun yüklenmesi ve optimizasyonu hızlandırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.