Skyview Apk Full , Skyview Apk Mod , FULL VERSİYON 2021*

3.6.3

You don't need to be an astronomer to find stars or constellations in the sky, just open SkyView® Free and let it guide you to their location and identify them. SkyView Free is a beautiful and intuitive stargazing app that uses your camera to precisely spot and identify celestial objects in sky, day or night. Find popular constellations as they fade in and out while you scan across the sky, locate planets in our solar system, discover distant galaxies, and witness satellite fly-bys.
Geliştirici
Terminal Eleven
Sürüm
3.6.3
Actualización
3 Aralık 2019
Gereksinimler
Lolipop [5.0–5.0.2]
Boyut
51M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Skyview Apk Nedir ?

Skyview Apk Gökyüzünde yıldızlar ya da takımyıldızlar bulmak için bir gökbilimci olmanıza gerek yok, yalnızca SkyView®’u açın ve sizi konumunuza yönlendirmesine ve tanımlamasına izin verin. Skyview Apk Full gökyüzünde, gündüz ya da gece göksel nesneleri doğru bir biçimde tespit etmek ve tanımlamak için kameranızı kullanan güzel ve sezgisel bir yıldız gözlem uygulamasıdır. Gökyüzünü keşfederken, güneş sistemimizdeki tüm gezegenleri bulurken, uzak galaksileri ve varlıklar üzerinden uydu uçuşunu keşfederken Skyview Apk Mod soluklaştıkça 88 takımyıldızı bulun.

Skyview Apk Özellikleri:

– Gece modu: Kırmızı ya da yeşil gece modu filtreleri ile gece görüşünüzü koruyun.
– Artırılmış gerçeklik (AR): Gündüz ya da gece gökyüzünde nesneleri algılamak için kameranızı kullanın.
– Gökyüzü rotaları: Herhangi bir nesnenin gökyüzü parkurunu, herhangi bir tarih ve saatte gökyüzündeki tam yerini görmek için takip edin.
– Tamamlandı: Binlerce enteresan veri içeren binlerce yıldız, gezegen ve uydu içerir.
– Zaman yolculuğu: geleceğe ya da geçmişe atlayın ve farklı tarih ve saatlerde gökyüzüne bakın.
– Sosyal: güzel görüntüleri yakalayın ve sosyal medyada arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.
– Mobil: WiFi gerekli DEĞİLDİR (çalışmak için veri ya da GPS sinyali gerekmez).

skyview apk

Skyview Apk İndir ?

SkyView, Android kameranızı gökyüzüne çevirerek görebileceğiniz her yıldızı, gezegeni ya da Takımyıldızı tanımlamanıza izin veren bir uygulamadır. Hubble ya da ISS gibi uyduları bile tanımlayabilirsiniz. Ekranda gördüğünüz bir öğeye dokunduğunuzda, bunlar isim, yarım Çap, dünyaya uzaklık vb.Bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca vaktinizi keşfedebilir ve cihazınızın ekranından gökyüzünü keşfedebilirsiniz. Odadaki her nesneyi takip eden çizgiyi görebilir ve hatta belirli bir zamanda konumunun nasıl olduğunu ya da olacağını görebilirsiniz. En iyi şey, keyfini çıkarmak için bir Wi-Fi bağlantısına ya da GPS’e ihtiyacınız olmamasıdır.

SkyView Uzay hayranları için çok enteresan bir uygulama. Sadece tadını çıkarmakla kalmaz, hemde bir şeyler öğrenebilirsiniz. Bu uygulama hemde direk olarak Wikipedia‘dan yıldızların ve gezegenlerin güzel görüntüleri ve açıklamaları ile muhteşem bir tasarıma sahiptir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir : inshot apk indir , lili apk indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.