Soccer Tv Apk 1.1 , Soccer Tv Apk Pc , Soccer Tv Apk 2021 , YENİ 2021*

5.2.6

Global futbol topluluğuna katılın ve bu oyuna vazgeçilmez Live Soccer TV uygulaması ile bağlanma şansını yakalayın. Bu uygulama dünyanın dört bir yanındaki tüm maçlar için resmi ve onaylanmış farklı canlı yayın listelemelerini sunar (TV, internet yayıı, radio, OTT ya da talep). Uygulama, 200'den farklı ülkede 4000'den farklı TV şirketinin futbol maç yayınları ve TV haklarını barındırır.
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 2
Geliştirici
442 Apps
Sürüm
5.2.6
Actualización
13 Nisan 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
43M

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Soccer Tv Apk Global futbol topluluğuna katılın ve bu oyuna vazgeçilmez Live Soccer TV uygulaması ile bağlanma şansını yakalayın. Soccer Tv Apk 1.1 Bu uygulama dünyanın dört bir yanındaki tüm maçlar için resmi ve onaylanmış farklı canlı yayın listelemelerini sunar (TV, internet yayıı, radio, OTT ya da talep). Soccer Tv Apk Pc Uygulama, 200’den farklı ülkede 4000’den farklı TV şirketinin futbol maç yayınları ve TV haklarını barındırır.

Soccer Tv Apk uygulaması, bir futbol websitesi olan LiveSoccerTv.com’un iOS ve Android uygulamasıdır. LiveSoccerTv., 2004 yılından beri faaliyet gösteren ve metodik olarak futbol canlı yayınları, canlı yayın hakları, canlı skorlar ve spor haberleri hakkında metodik araştırmalar yapan bir şirkettir.

Soccer Tv Apk Dünyanın neresinde olursanız olun, bu uygulama ile futbol hakkında tüm verilere, bilgilere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve favori takımlarınızı, liglerinizi ve turnuvalarınızı nasıl izleyeceğinize dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soccer Tv Apk Bu uygulama ile birlikte tüm gerekli futbol bilgi ve verilerine ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak favori takımlarınızın, liglerinizin ve turnuvalarınızın maçlarını izlemek sizin için dünyanı neresinde olursanız olun çok kolay olur. Live Soccer TV takvimini kullanarak da sürekli olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Resmi ve yasal olan tüm canlı yiyen listelerine ek olarak bu uygulama sayesinde maçlardaki son dakika gelişmeleri ve canlı skorları da takip edebilirsiniz. Takımların kadroları, maçta yaşananlar, canlı yazılı anlatım ve birçok istatistiğe de bu uygulama aracılığı ile ulaşmak mümkün. Haberler sekmesinde de son gelişmeler ve trend olan konuları takip edebilirsiniz.

Soccer Tv Apk, sizin canlı bir şekilde futbol izlemenizi sağlar. Bunu da TV, canlı yayınlar, OTT, radyo, talep üzerine, TV tekrarları ve diğer belirli şeyler ile yapar. Ülkenizde yer alan kanallar, yayıncılar ve OTT hizmetleri ile ilgili olarak tüm detaylı bilgilere de ulaşma şansınız vardır. Her bir futbol kanalı, yerel TV hakları ve diğer kaliteli kanal yayınları hakkında da temel bilgiler, bu platformda yer alır.

*Lütfen not alın: Soccer Tv Apk uygulaması, yasa dışı yayıncılığa sert bir şekilde karşıdır ve hiçbir yasa dışı yayıncının yayınlarını platformda barındırmaz. Aynı zamanda yine yasal olmayan maç indirme programlarını da bloke eder. Soccer Tv Apk üzerinde yer alan tüm linkler, resmi yayıncılara ve TV ağlarına aittir. Aynı zamanda üçüncü parti yayıncılar da alt lisanslama ile yayın almışlarsa, bu da Soccer Tv Apk yer alır.

Soccer Tv Apk uygulaması ile ulaşabileceğiniz içerik ve özellikler ise şu şekildedir:

– Birçok futbol ligi, turnuvası ve maçının yayınları için resmi TV, radyo, online ve talep üzerine olan yayın tiplerini size sunar.
– En iyi turnuvalardaki maçlar için bölgenizde yasal canlı ses ve video içeriklerine ulaşma
– Fikstür listesi, skorlar, maç istatistikleri ve kadrolar
– Lig ve turnuvadaki son sıralamalar
– Takımların en fazla gol atan ve asist yapan oyuncuları listesi
– Maç başlangıcı bildirimleri ve hatırlatmaları
– Takviminize maç yayın detayları ve olaylarını ekleme fırsatı
– Maç detaylarını arkadaşlarınız ile paylaşma
– Yerel canlı, tekrar ve diğer yayınları kanala, tarihe, takıma ya da turnuvaya göre takip etme
– Canlı skor kontrolü. 12 saat, 1,2, 7 gün ya da her zaman skorları görüntülememe şansı
– Maç başlangıcı bildirimleri. Maçtan 30 dakika, 1, 3 ya da 24 saat önce.
– Maçların İngilizce canlı yazılımı anlatımları
– Futbol maçları ön izlemesi, raporları, editöryal yorumları, günlük futbol haberleri ve trend konular
– Yerel futbol TV yayını hakları. Kanal ve turnuvaya göre sıralanır.
– Futbol ligleri ve turnuvalarını isteğinize göre dizayn etme.
– Spor yayınları ile ilgili olarak detaylı bilgiler. Aralarında FIFA Dünya Kupası, UEFA Euro, UEFA Şampiyonlar Ligi & Avrupa Ligi, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Bundesliga, Serie A, Primeira Liga, MLS, Ligue 1, Copa Libertadores, Copa America, Africa Cup of Nations, Liga MX, FA Cup. gibi dünyanın en büyük turnuvalarının olduğu yayınların detaylı bilgileri.

Yenilikler

Sürüm 5.2.6 daha kararlı bir yapı sunar ve aşağıdaki güncellemeleri içerir:

- Hata düzeltmeleri.
- Geliştirilmiş Geçmiş Maç Navigasyonu.
- Maç Dizilimi Görsel Grafik İyileştirmeleri.
- Makaleleri Etiketlere Göre Görüntüle.
- Favori Müsabakaları Zamana Göre Sipariş Edin.
- Yeni Santra Bildirimleri: 5 ve 15 Dakika.
- Oyun Sonuçlarının Görünürlüğünü Kontrol Edin.
- Kanal Bilgileri: Web sitesi.

İNDİRME LİNKLERİ

soccer tv apk indir

How to install Soccer Tv Apk 1.1 , Soccer Tv Apk Pc , Soccer Tv Apk 2021 , YENİ 2021* APK?

1. Tap the downloaded Soccer Tv Apk 1.1 , Soccer Tv Apk Pc , Soccer Tv Apk 2021 , YENİ 2021* APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir