The Wild Darkness Mod Apk, The Wild Darkness APK **2021** New

1.1.45

Sürüm
1.1.45
Actualización
16.06.2021
Gereksinimler
Android 4.1+
Boyut
86.06 Mb
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

The Wild Darkness Mod Apk, sevimli bir hayatta kalma oyunu oynamak istiyorsanız Android için ücretsiz – en son sürüm – The Wild Darkness APK indirin! Hayatta kalabilir ve kendi kendine yeterli olabilir misin? Deneyip görelim.

Information of The Wild Darkness APK 1.1.45

Hayatta kalma oyunları son yıllarda oldukça popüler. Bugün hayatta kalma mobil oyunlar bol olmasına rağmen, öncü oyunların olması kaçınılmazdır. Bir hayatta kalma oyununda amaç, oyun süresince olabildiğince hayatta kalmaktır. Bu, kaynakları toplamak, vahşi hayvanlarla savaşmak, barınağınızı inşa etmek ve kendi kendine sürdürülebilir bir eve sahip olmak anlamına gelir. Eğer hayatta kalma oyunları seviyorsanız, o zaman kesinlikle bu oyunu seveceksiniz!

The Wild Darkness, Popeyed Inc.tarafından geliştirilen bir hayatta kalma oyunudur. Nispeten yeni bir oyun olmasına rağmen Google Play Store’da 50 binden fazla indirme almış durumda. Bu oyunda, gizemli bir karanlık ormanda uyanacaksınız. O zaman bu çorak dünyada hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız.

The Wild Darkness Oyunu Nedir?

Hayatta kalma türü her zaman sadece oyunlarda değil, filmlerde ve TV şovlarında da popüler olmuştur. Genellikle ıssız bir adada zorlukların üstesinden gelmeye çalışan gerçek insanları tasvir eden sayısız gösteri yapıldı. Senaryo olsun ya da olmasın, insanlar hala hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalışan insanları izlemekten zevk alırlar. Eğer bir hayatta kalma taklitçisi iseniz ya da sadece konuyu seviyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre!

The Wild Darkness Mod Apk , PoPeyed Inc. tarafından geliştirilen bir hayatta kalma oyunu. Bu oyunda, yapayalnız karanlık bir ormanda uyanacaksınız. Kafan karışmış olsa da, hayatta kalmak için elinden geleni yapmalısın. Bu, kaynakları toplamak, barınak oluşturmak, canavarlarla savaşmak ve sürdürülebilir bir ev inşa etmek anlamına gelir. Hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şey zaten burada. Sadece onları almak için yeterince becerikli olmalısın.

The Wild Darkness Oyunun Özellikleri

The Wild Darkness apk oyunu, gizemli bir ormanda sevimli bir karakterle oynamanıza izin veren inanılmaz bir hayatta kalma oyunudur. Burada hayatta kalmak için elinden geleni yapmalısın. İşte özellikleri:

Benzersiz oyun – Her hayatta kalma oyununun amacı hayatta kalmaktır. Vahşi karanlıkta, aynı şey! Gizemli bir ormanda uyanmak ve bir büyücü karanlıkta bir büyü yapıyor. İşlerin başladığı yer burası. Bundan sonra tek başınasın. Bu hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapmak anlamına gelir. Bu, kaynak toplamak, barınak oluşturmak, hayvanlarla savaşmak ve sürdürülebilir bir çiftlik oluşturmak anlamına gelir. Bu oyunda, HP seviyenizi ve hayatınızı gösterecek diğer seviyeleri göreceksiniz. Ne çok düşük olsun izin vermeyin!

Kontroller – vahşi karanlıkta kontroller çok kolay. Sadece gitmek istediğiniz yere dokunmanız gerekir ve karakteriniz otomatik olarak oraya gider. Ardından, onlara dokunarak şeylerle etkileşime girebilirsiniz. Bir hayvan mücadele, sadece art arda bir kılıç ile onları dokunun. Daha sonra sırt çantanızdaki şeyleri donatabilir veya atabilirsiniz. Bu oyunda, toplayabileceğiniz birçok kaynak var. Ayrıca HP’NİZE ve diğer seviyelere dikkat etmeniz gerekir. Çok alçalmalarına izin vermeyin, aksi takdirde öleceksiniz ve oyunu yeniden başlatacaksınız.

Grafik- The Wild Darkness sevimli ama epik grafiklere sahiptir. Bu oyunda, anime özelliklerine sahip bir karakter oynayacaksınız. Ardından, çimen, zindan ve daha fazlası gibi gerçekçi tasarımlarla dolu bir ormanda olacaksınız. Bu oyunda, karakteriniz ışıkla aydınlatılan tek kişi olacak. Karanlık yüzünden karakterinin çok ötesini göremiyorsun.

Sonsuz oyun – The Wild Darkness, oyunda hayatta kalmak ve tamamen sürdürülebilir olmak için size meydan okuyor. Oynadığın sürece oyunun sonu yok. Ama eğer öldürülürseniz, oyun yeniden başlayacaktır! Bu, bu oyunu oynamak için süper zorlu hale getirir.

İNDİRME LİNKLERİ

The Wild Darkness APK DOWNLOAD

How to install The Wild Darkness Mod Apk, The Wild Darkness APK **2021** New APK?

1. Tap the downloaded The Wild Darkness Mod Apk, The Wild Darkness APK **2021** New APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir