Toca Life World Hile Apk İndir Go , Toca Life World Hile apk Android Oyun Club , Kilitsiz Mod

1.32

Üçüncü taraf reklam yok.
Apk İndir
4.0/5 Oylar: 6
Geliştirici
Toca Boca
Sürüm
1.32
Actualización
1 Nisan 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
53M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Toca Life World Hile Apk kendi dünyanızı oluşturabileceğiniz ve dilediğiniz hikayeyi oynayabileceğiniz yeni uygulama. Toca Life World Hile Apk İndir Go Bu mega uygulama, tüm Toca Life uygulamalarını (City, Vacation, Office, Hospital ve daha fazlası) aynı yerde bir araya getiriyor. Doğru duydunuz. Toca Life World Hile apk Android Oyun Club Artık her şey kocaman bir oyun dünyasında birbiriyle bağlantılı.

KARŞINIZDA Toca Life World Hile Apk
Bir Toca Life uygulamasına dalıp istediğinizi yapmanın, mesela büyükannenize çılgın bir saç stili yapmanın, tuvalette eşyaların üstüne sifon çekmenin ya da arkadaşlarınızla takılmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorsanız sıkı durun. Toca Life World’de en sevdiğiniz karakterlerle istediğiniz mekanda hikaye oluşturarak daha da ileri gidebilirsiniz. Okula evcil hayvan mı götürmek istiyorsunuz? Buyurun. Kaykay Parkına tembel hayvan mı getirmek istiyorsunuz? Hiç çekinmeyin. Peki doktoru kuaföre getirip saçını yeşile boyamaya ne dersiniz? Tabii ki, neden olmasın. Toca Life: World’de patron sizsiniz ve oyun oynadıkça hikayeyi siz uydurursunuz.

İLK 8 MEKAN VE 39 KARAKTER DAHİL
Toca Life World Hile Apk uygulamasını indirerek kuaför, alışveriş merkezi, yemek bölümü, hatta apartman dairesi gibi 8 farklı mekanı içeren hareketli şehir bölgesi Bop Kent’i hemen ziyaret edebilirsiniz. Kendi dünyanızı kurmaya başlamak için harika bir yer!

ŞU AN SAHİP OLDUĞUNUZ TOCA LIFE UYGULAMALARINI KAYBETMEYİN
Şu anda Toca Life World Hile Apk serisindeki uygulamalarla oynuyor musunuz? Toca Life World’ü indirdiğinizde, her şeyi mega uygulamaya taşımanıza yardımcı olacağız. Ardından mekanları ve karakterleri istediğiniz gibi karıştırıp eşleştirmeye başlayabilirsiniz.

YENİ MEKANLAR VE KARAKTERLER SATIN ALIN
Toca Life World Hile Apk İlk indirme işleminizle birlikte gelenden daha fazla mekan istiyorsanız bu mümkün. Toca Life World’de 50’den fazla mekanın, 300’den fazla karakterin ve 125’ten fazla evcil hayvanın satın alınabileceği bir dükkan var. Küçükten büyüğe kadar farklı fiyatlarla az ya da çok ekleme yapmak sizin kararınız. Güncellemelerle devamlı yeni mekanlar, karakterler ve çılgın aktiviteler eklemeye devam edeceğiz.

HER HAFTA HEDİYELER
Biliyor musunuz? Toca Life World Hile Apk  Yeni şeylerin dünyanıza eklenmesi için dükkandan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için göz atın!

Hakkımızda:
Toca Life World Hile Apk çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi

Video

Yenilikler

Dinlenebileceğiniz havalı bir ortam ya da muhteşem arkadaşlarınızı ağırlayabileceğiniz klas bir mekan mı arıyorsunuz? Yeni MODERN KONAK, süper şık mobilyalarla dolu ve balkonunda rüya gibi bir havuzu olan lüks bir ev. İki katlı konak, mükemmel yuvanızı oluşturacak gösterişli aksesuarlarla doldurulmaya hazır.

Ev Tasarımcısı için MODERN KONAK paketi yakında uygulama içi mağazada!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.