Trgool Apk İndir, Trgool Son Sürüm İndir, Trgool Reyiz Apk İndir

4.5

Trgool Apk İndir 2021**
Sürüm
4.5
Actualización
12 Mayıs 2021
Gereksinimler
Android 8.0 +
Boyut
12 Mb

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Trgool TV Apk birçok farklı türde kanalın birleşmiş olduğu bir uygulamadır. Trgool son sürüm indir seçeneği ile tüm maçları izleyebilirsiniz. Kullanıcılarından bir para beklentisi olmadan paralı maç kanalarında ki yayınları sunan bir Türk yapımı uygulamadır. Trgool reyiz apk olarak sizlere sunulan ücretsiz bir uygulamadır.

Uygulama kullanıcılarına kesintisiz izleme ve bunu ücretsiz sunmaktadır. Yerli ya da yabancı bütün maçların yayınlarını yapmaktadır. İçerisinde bulundurduğu reklamlar ile de spora yardımcı olmaktadır. Uygulama sayesinde maç özetlerini, filmleri ya da dizileri tekrar tekrar kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Uygulama her cihaz sürümüne uymaktadır. Telefon, tablet gibi cihazlara kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu cihazlardan doğru da televizyonunuza bağlayabilir ve daha büyük ekranda izleme keyfini çıkarabilirsiniz.

Depolama alanı içinde kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. 10 megabayt olan alanı ile yer bile kaplamadığını söyleyebiliriz. İnternet ile kullanılan Trgool TV normal uygulamalara göre daha az miktarda internet kullanır.

Kişisel bilgilerinize gerek duymadan yani üye ya da abone olmanıza gerek kalmadan kesintisiz izlemeye sahip olabilirsiniz. Uygulamanın yüklenmesi de oldukça kolaydır. Telefonunuzun sürümüne göre mağazadan apk dosyasını indirerek Trgool TV’ye sahip olabilirsiniz.

HD bir şekilde olan görüntü kalitesi ile de oldukça keyifle izlenebilmektedir. İçerisinde bulunan oyunlar ile de boş zamanlarınız için de oldukça güzel bir aktivite haline gelmektedir. Oyunların görüntü kalitesi de oldukça sorunsuz ve akışı hızlıdır. Oyunlardaki grafiklerin canlı renk seçenekleri ve kalitesi de ayrı dikkatleri çekmektedir.

Trgool TV renkli grafikleri ve menüsü ile de kullanıcıya bir kolaylık sunmaktadır. Türk yapımı olduğu için ana dili Türkçedir. Daha sonrasında İngilizce dil seçeneği de eklenmiştir. 7/24 canlı yayınları kesinti olmadan görüntü kalitesi bozulmadan izleyebilirsiniz.

Yapılan yorumlar ile kullanıcılar uygulamadan oldukça memnun kalmışlardır. Para verilerek izlenen kanalları bir ücret talebi olmadan izlemek kullanıcıları ekstra bu uygulamaya yöneltmiştir. Birkaç sorun bildirimi alan uygulama sahibi bunların da kullanıcıların internetlerinden kaynaklandığını dile getirmiştir. İnternet kaliteniz yüksek olduğu takdir de uygulamada ki yayınları kusursuz bir şekilde izleyebilirsiniz. Türk biri tarafından oluşturulan uygulama dünya çapına da yayılmış bulunmaktadır. Ülkemiz adına da gurur verici bir iş olduğunu da söylemeden geçmemek lazım.

İNDİRME LİNKLERİ

TRgool apk indir

How to install Trgool Apk İndir, Trgool Son Sürüm İndir, Trgool Reyiz Apk İndir APK?

1. Tap the downloaded Trgool Apk İndir, Trgool Son Sürüm İndir, Trgool Reyiz Apk İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir