Video Star Apk , Video Star Apk Android , Video Star Apk İos , Yeni 2021*

3.0

Video Editor - Star Maker is The best professional video and photo editor for star video and photo editing, video creation. Video star Editor makes it easy to create stunning videos and beautiful photos. The best part is that it is completely free with no restrictions!
Apk İndir
2.8/5 Oylar: 8
Geliştirici
Seanapps Create
Sürüm
3.0
Actualización
20 Mart 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
25M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Yaratıcı Video Yapımı

Video Star Apk , Dashuai’nin bir multimedya uygulamasıdır. Video Star Apk Android Multimedya uygulaması mobil cihazlar için basit video çekimi sağlar. Kullanıcılar, çevrimiçi olarak paylaşılan ve sosyal ağ platformlarında beğeniler kazanmak için ideal olan Video Star Apk İos etkileyici bir biçimde düzenlenmiş videoları düzenleyebilir.

Video Düzenleme Özellikleri

Video Star Apk , orijinal Video Yıldızı ile bağlantısı olmayan fotoğrafı olmayan bir videodur, fakat bazı temel işlevlerini korur. Kullanıcılar filtreleri ve efektleri gibi görsel tasarımlar beraberinde müzik ile kendi videolarını yapabilirsiniz. Bilgisayarı açmaları, videoları aktarmaları ve bir video düzenleme yazılımı çalıştırmaları gerekmez.

vsp apk
vsp apk

Video Star Apk Bilgisayarlardan bir video düzenleme yazılımı kullanmak tam araçlara sahip olabilir fakat düzenlenmiş bir videonun tamamlanması ve gönderilmesi çok zaman alabilir. Video Star bu uzun süreci atlar ve daha az tecrübeli kullanıcılar ve hatta çocuklar için daha erişilebilir olmasını sağlamaktadır.

Video Star Apk Ana sayfa, kullanıcının özçekim yapmadan önce önce sponsor ortaktan gelen reklamı tıklamasını ister. Ardından, mobil cihaz kamerası herhangi bir çekimi yapabilmek için etkinleşir. Kullanıcılar paylaşmak istediklerini kaydettikten sonra efektler ve filtreler ekleyebilirler. Bu popüler bir şarkı, dudak senkronizasyonu, kısa komedi skeç, stunts, sevimli hayvan görüntüleri ya da daha fazlasıyla şarkı, bir durum güncelleme olabilir.

Video Star Apk Kullanıcılar, kişi ya da arka plandan gelen seslerin kaydedilmediğini hatırlamalıdır, fakat ses kayıtlarını hala en az eğlenceli hale getirmek için ekleyebilirler. Kullanıcılar uygulama içi mağazadan satın alırsa, ekstra özel efektler ve yükseltmeler de vardır. Bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor, çünkü kullanıcılar şu an için sahip olduklarıyla sınırlı olacak.

Ana sayfanın diğer kısmı, kullanıcıların başkalarının gönderdiklerini dinleyebilecekleri topluluk videolarıdır . Ne yazık ki, ilerleme kaydırma ya da ses kontrolü gibi video ayarlama alternatifleri yoktur.

Düz Video Maker

Video Star Apk , kısa video klipler yapabilmek için çok az araç kullanır. Öte yandan, kullanıcılar hala başkalarının çevrimiçi paylaştığı videoların keyfini çıkarabilir. Herkes mobil cihazlarının rahatlığında video klipler üretebilir ve izleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.