Youtubers Life Apk , Youtubers Life Apk , Youtubers Life Apk Hile , PARA HİLELİ 2021*

1.6.2

  • Ödeme
DİKKAT: Bu oyunun cihazınızda en az 600 Mb boş alan olması gerekecektir veya yürütme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
U-Play Online
Sürüm
1.6.2
Actualización
31 Temmuz 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
48M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Youtubers life apk oyunun cihazınızda en az 600 Mb boş alan olması gerekecektir veya yürütme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Youtubers Life Apk 1.6.2 Bu simülatör oyununda, video oyunu zengin’u olacaksın: bir oyunun oynanışını düzenleyebilirsin… Her seyirci senin kanallar etkisi var: video tıklayıcınla bir zengin ol. Youtubers Life Apk Hile Blogun veya bloglar için para önemli, bir blog yazarı gibi yaşayabilir misin?

Youtubers life apk Karakterini oluştur ünlü milyarder:

Youtubers life apk
Youtubers life apk

– Blogun yıldızı olmak için her yayın için giysilerini değiştir!
– Inşa etmek Canlı Stüdyo bu simülatör para kazan.
– Popüler yaşam ve abonelerin sayısını artır.
– Bütçe artışına bak! beğeniler…veya beğenmeme almak için viral bir selfie çekebilirsin seyirci!
– Diğer kanall nefret eden biri ol ve onların takipçilerini çal.
– Tuber hesabı çevrimiçi bir zengin vlog yazarı için yüksek bir fırsattır.
– Kendi hikayeni oluştur ve kıyafet seç. Oyunlarda bir trend ol!
– Bu bir çocuklar oyunu. Zamanını, videonu ve izleyicilerini yönet!
Farklı bir saç stili oluştur, ünlü olmak için kişiselleştir online canlı blogger ünlü!

Youtubers life apk Nasıl bir avatar milyarder istiyorsun?, başıboş, müzik, oyuncu, yemek pişirme, alışveriş yapmak, spor… Her karar seni bir milyoner yapabilir! Kendi yönetim kontrolünü elinde tut. Popüler bir youtuber ol, selfie çek ve erkek arkadaş / kız arkadaşı edin.
Fanlar, arkadaşlar, aile ve zaman yönetimi ile uğraşırken popülerliği artırmak için seanslar oynayın, yeni ve klasik konsollar satın alın, günlük görevleri göz ardı edin ve izleyicilerle sosyalleşin!

Youtubers life apk Gerçek yayın simülatör! En iyi oyunlarla yaşam kaydetme oturumlarına hazır mısın? En iyi mobil / mobile cihazın ve iyi bir bağlantın var mı? Abonelerini artırmak için ikisine de ihtiyacın olacak! Bu zengin simülatör adını seç ve zamanın yöneticisi ol! daha fazla takipçi edinebilir misin e seyirci? Bu bir çocuk oyunu!

Youtubers life apk Bir canlı vlog yazarı veya blog yazarı avatarı oluştur ve lüks yaşam kurmanın tadını çıkar! Etkileyen yaşam yaşam bu zengin simülatör hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir bilgisayar, laptop, ekran, kamera ile masanı kişiselleştir ve oyunlarda en iyi vlog yazarı ol. Bu gerçek bir sosyal medyadır!

Youtubers life apk Oyun sosyal oturumu zamanı! Youtuberın yaşam nasıl yöneteceğin sen karar verirsin! Gerçek bir zengin simülatör oyunu! Vlogunun oluşturucu ol! Bir video yayınlamak ve bir kaydın olsun! Yönet bütçe!

Youtubers life apk İlk adım, ünlü avatar kişiselleştirilmesidir, alışveriş yapmak alanına git ve bir şapka, saç stili, saç modeli, saç rengi seç, giyin, giyinmek… hangi saç stilini tercih edersin? Giysiler / çamaşırlar ve abonelere de dikkat etmen gerekecek: gömleğini, pantolonunu, kot pantolonunu ve ayakkabılarını seç! Gelmiş geçmiş en iyi youtuber ol ve ünlü bir sosyal medya yıldızının yaşam tadını çıkar bloglar! Her gün daha fazla abone olur! İmzanı almak için hepsiyle savaşacaksın!

Youtubers life apk Marka ve sponsorlar yeni bir ağ ve sosyal medya etkileyeni arıyor bloglar. Ünlü bir yıldız isen ve profilinin milyonlarca doları varsa multi milyon dolarlık bir sözleşme imzalayabilirsin! Bu zengin video simülatör yeni bir avatar trend konu ol. Bir blog oluştur ve yaşam biçimi ağların en üstünde yer alabilir! Ve yeni video oyunları almak için alışveriş yapmak git! milyarder arkadaşlarınla oyna!

Youtubers life apk Yönetim, , kurgu, düzenleme, en sevdiğin filme, videoya yorum yap, yemek pişirme stilini göster veya yeni yemek tarifi oluşturmak yaratmak / bina. Paranı yeni malzemelere, parti, video oyunu ve oyun konsolları alışveriş yapmak harca. Yeni videon ne zaman yayına giriyor? Bir milyoner youtuber parti yap!

Youtubers life apk Ne kadar çok görüntüleyenin olursa o kadar popüler olacaksın! Önemli ileri teknoloji ve markalar seninle iletişime geçecek ve diğer zengin milyarder youtuberlarla tanışacaksın! Yönet bütçe!

Minecraft Pe Furniture Mod Apk – Minecraft Furniture İndir GÜNCEL SÜRÜM 2021*

Video

Yenilikler

New Fashion Channel!
-Create your own sets
-7 different styles to conquer
-Plan each season
-Fashion workshops
-Stage runway shows

Features:
-Added Google Cloud Save

Gameplay changes:
-New Pipper interactions. New thumbs up/down follower system
-Network and company assignments affect your subs’ morale
-More detailed brand/company relationship information
-Analysis and Speed run combos are now easier to achieve
-Waiting times when setting up a restaurant gig and live show have been shortened

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.