Zaptiye Osmanlı Apk İndir, Zaptiye Osmanlı Android İndir, Zaptiye Osmanlı Para Hilesi İndir

1.38

- İstanbul'da serbest gezinti
HEMEN İNDİR
5.0/5 Oylar: 2
Geliştirici
Pilav Prodüksiyon
Sürüm
1.38
Actualización
25 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
28M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

AÇIKLAMA

Zaptiye Osmanlı Apk indir, 19 yüzyıl, Osmanlı’nın Abdulmecid dönemine gideceğiniz oyunda bir Osmanlı zaptiyesi olarak görev alarak, görevleri yerine getireceksiniz. Zaptiye Osmanlı Hileli Apk İndir Android Mod siz yönlendirdiğiniz karakter ile şehirde gezecek ve şehrin güvenliğini sağlayacaksınız. Bunun için önce karakterinizi silah ve zırh ile donatarak, olaylara müdahale edebilecek hale getireceksiniz. Şehirde çok fazla olaylar oluyor. Eşkıyalar ve çeteler etrafta insanları rahatsız ediyor. Siz ise insanların ve şehrin huzuru için bu çetelere karşı tek başınıza mücadele edeceksiniz. Gerektiğinde silahınızı kullanacak, gerektiğinde yakından bir bıçakla yada yakın dövüşle müdahale edip, etkisiz hale getireceksiniz.

Zaptiye Apk İndir

Zaptiye Apk İndir basit ve sezgisel bir oynanışa sahip. Hareket etmek için sanal bir D-pad ekranın sol tarafında, eylem düğmeleri ise sağda. Zıplama, eğilme, silah değiştirme, yeniden doldurma ve tabii ki ateş etme yeteneğine sahipsiniz.

İki oyun modu vardır: tek oyunculu macera modu ve çok oyunculu mod. Tek oyunculu macera modunda yapay zeka kontrollü haydutlara karşı savaşırken, çok oyunculu mod sizi diğer çevrimiçi oyuncularla karşı karşıya getirir.

Zaptiye Osmanlı Para Hilesi

Zaptiye Osmanlı Para Hilesi ile Çeşitli silahlar, zırhlar ve becerilerle donatarak karakterinizi geliştirin. İstanbul’da hırsızlıkla, mezheplerle, çetelerle ve suikastçılarla savaşın. İlerledikçe para ve deneyim puanları toplayın ve bunları karakterinize uygun şekillerde harcayın. Osmanlı İmparatorluğu‘nun düzenini koruyun.

Ana görev misyonları hakkında bilgi almak için şehri dolaşın, çatı parkuru ile kendinize meydan okuyun ve her bir inanç bölgesini, çete suçunu ve suikastçı loncalarını temizleyin. Kendi maceranı seç. Osmanlı Savunması hile apk

– İstanbul’da serbest gezinti

19. yüzyılda İstanbul şehrinde suçla mücadele. Farklı türden görevler, dükkanlar, yayalar, atlar, düşmanlar ve müttefikler ile keyifli açık dünya ortamı.

– Karakter Geliştirme

Karakterinizi birçok eşya, silah, zırh ve marifet ile geliştirin. İstanbul’da hırsızlığa, eşkıyalara, çetelere ve suikastçılara karşı savaşın. İlerledikçe para ve tecrübe puanları toplayın ve onlarla zabitinizi eğitin, donatın.

– Hikaye ve yan görevler

Ana hikaye vazifeleri için istihbarat toplamak amacıyla şehirde etrafta dolaşın. İster hikayeyi takip edin, ister şehrin semtlerinin her mahallesini çetelerden arındırın. Başı dertte olan sivil vatandaşlara yardım edin, rehineleri kurtarın veya zorlu parkurlara girerek çatıdan çatıya atlayın.

– Ateşli silahlar ve bıçaklar

Düşmanlarınızı vurmak için farklı türlerde tabancalar kullanın ya da sessiz bir yaklaşım seçin, düşmanları bıçakla ya da yakın dövüş saldırılarıyla öldürün.

– Araçlar ve At Binme

Haritada at arabaları gezinir, ve her köşede binek atlar bulunur. Topladığınız tecrübe puanları ile at binme marifetinizi geliştirebilir, düşmanları atla ezmeyi, hatta at üzerinden ateş etmeyi öğrenebilirsiniz.

– Bilgilendirici Harita

Haritanız şehirdeki görevleri, araçları, dükkanları, yerleri, yolları ve geçitleri gösterir. Haritanıza işaretler koyabilir ve ardından o hedefe doğru pusulayı takip ederek gidebilirsiniz.

– Tarihsel Atmosfer

Oyun, 19. yüzyılda, Osmanlı İmparatorluğu’nun büyük Sultanı Abdulhamit’in çağında geçiyor. Karakterler, kostümler, tarihi yerleri ve mimarisi sizi geçmişe götürecek.

Yenilikler

En son işletim sistemi sürümleriyle uyumlu hale getirildi

İNDİRME LİNKLERİ

Zaptiye Osmanlı Para Hileli İndir

How to install Zaptiye Osmanlı Apk İndir, Zaptiye Osmanlı Android İndir, Zaptiye Osmanlı Para Hilesi İndir APK?

1. Tap the downloaded Zaptiye Osmanlı Apk İndir, Zaptiye Osmanlı Android İndir, Zaptiye Osmanlı Para Hilesi İndir APK file.

2. Touch install.

3. Follow the steps on the screen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir