Zoomie Apk Download , Zoomie Apk Mod , Zoomie Apk Latest Version Download , New 2021*

1.3.0.2

Zoomie ile Instagram profil fotoğraflarını HD kalitede görüntülemek çok kolay. Ayrıca tüm fotoğrafları ve videoları Instagram ve IGTV üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Hikayeleri tam kalitede izleyebilirsiniz. Instagram videolarını görüntüleyecek ve profil fotoğrafların HD büyütecek bir uygulama mı arıyorsunuz? Zoomie tam da bunu yapıyor!
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Codingy
Sürüm
1.3.0.2
Actualización
9 Kasım 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
19M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Görüntüler

Açıklama

Zoomie apk ile Instagram profil fotoğraflarını HD kalitede görüntülemek çok kolay. Zoomie apk download Ayrıca tüm fotoğrafları ve videoları Instagram ve IGTV üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Hikayeleri tam kalitede izleyebilirsiniz. Instagram videolarını görüntüleyecek ve profil fotoğrafların HD büyütecek bir uygulama mı arıyorsunuz? Zoomie apk mod tam da bunu yapıyor!

Zoomie apk Instagram için bir Fotoğraf & Video görüntüleme ve Repost uygulamasıdır (Aynı zamanda Stalkie olarak bilinir) ve tüm Instagram hikayelerini, fotoğraflarını ve videolarını birkaç basit adımda görüntülemenize yardımcı olur. Zoomie süper hızlı ve ücretsizdir!

Güvenliğinizi önemsiyoruz! Hikayeleri, fotoğrafları ve videoları Zoomie üzerinden görüntülemek için resmi Instagram websitesi üzerinden giriş yaparsınız. %100 güvenlidir.

Zoomie apk Instagram için hikaye, video ve fotoğraf görüntüleyici ve profil fotoğrafı zoomlayıcı ile, profil fotoğraflarını büyütmek kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, bir gönderinin veya bir profilin bağlantısını kopyalamak. Bu sayede gelişmiş Baloncuk hizmetimiz tetiklenecek ve ekranınıza görüntülemek istediğiniz fotoğrafı veya videoyu içeren bir baloncuk eklenecektir. Bu yolla, Zoomie Instagram keyfinizi bozmaz çünkü görüntülemek için Instagram’dan çıkmanıza gerek yoktur. Her şey Instagram üzerinde gerçekleşir.

Çok kolay ve hızlı. Instagram’dan hikayeler, fotoğrafları ve videoları görüntülemenin en kolay yolu.

O zaman Zoomie apk indirin ve ücretsiz deneyin!

Zoomie apk download Nasıl kullanılır:
Instagram’dan fotoğraf ve video görüntülemenin ve repostlamanın iki yolu var.

1. Zoomie apk kullanırken
Profilleri ve hashtagleri aramak için Zoomie’nin en üstünde bulunan gelişmiş arama kutucuğunu kullanın. Kullancıyı adıyla veya ad & soyad ile arama yapabilirsiniz. Eğer bir #hashtag ile ilgili gönderilmiş fotoğrafları ve videoları görüntülemek istiyorsanız, aradığınız kelimenin başına bir # işareti koyun.

2. Instagram kullanırken
Zoomie apk download arkada çalışırken, Instagram uygulamasını açın ve bir profilin bağlantısını sağ üstteki üç nokta menüsünden kopyalayın. Ayrıca büyütmek ve repostlamak istediğiniz fotoğrafların ve videoların bağlantılarını da kopyalayabilirsiniz. Bu işlem Zoomie’ye tetikleyecek ve ekranınıza fotoğrafın veya videonun HD versiyonunu barındıran bir baloncuk eklenecektir.

Zoomie apk Özellikler:
• Instagram ve IGTV için harika bir fotoğraf ve video görüntüleyici. Kolay bir şekilde Insta PP büyütme
• Kolayca hikayeleri görüntüleme.
• Instagram hikayelerini, fotoğraflarını ve videolarını yüksek kalitede görüntüleyin.
• HD fotoğraflar için ödeme yapmayın. Instagram’da bulunan en kalite sürümü görüntüleriz.
• Videoları çevrimdışı izlemek için yerleşik video oynatıcısı.
• Fotoğraflar ve videoları görüntülemek için uygulama içi albüm.
• İşlemi kolaylaştırmak için bağlantı kopyalama özelliği.
• Fotoğrafları ve videoları görüntülemek için sizi uygulama değiştirmekten koruyan gelişmiş baloncuk hizmeti.
• Ufak APK boyutu.

Notlar:
Zoomie apk mod, Instagram için PP büyütme ve video görüntüleme uygulamasının Instagram ile bağlantısı yoktur. Instagram fotoğraf ve videolarını görüntülemek için bir araçtır.
– Sahiplerinin telif haklarına saygı duyarız. Bu nedenle, sahiplerinin izni olmadan videoları ve medya kliplerini İNDİRMEYİN veya DEĞİŞTİRMEYİN.

Yenilikler

🔧 Son günlerde görülen hatalar giderildi.
🔧 Giriş yaparken yaşanan çökme problemi için hızlı çözüm.
🔧 Tespit edilen önemli hatalar düzeltildi.

Güncel kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.